joomla templates top joomla templates template joomla

Wakacje w Bibliotece

Info:UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Co w Grudziądzu

Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego i jej filie od poniedziałku 28 czerwca do 31 sierpnia br. wprowadzają wakacyjne godziny otwarcia dla czytelników. Na okres letniego wypoczynku Biblioteka przygotowała też różne atrakcje dla najmłodszych.
 
 
Biblioteka Miejska organizuje zajęcia wakacyjne dla dzieci. Będą to kreatywne i twórcze spotkania, na których odbywać będą się między innymi zajęcia literacko-plastyczne, głośne czytanie książek, potyczki gier planszowych, rozwiązywanie łamigłówek i rebusów.
 
 
W okresie wakacyjnym zaplanowano również w ramach tegorocznego Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego spotkanie z autorem Dariuszem Rekoszem, które połączone zostanie z warsztatami detektywistycznymi. Spotkanie zaplanowano na 22 lipca na godz. 11:00 w Ogrodzie Biblioteki przy ul. Legionów 28.
 
Na wszystkie wakacyjne wydarzenia organizowane przez Bibliotekę liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły dotyczące harmonogramu zajęć w poszczególnych placówkach i numery telefonów potrzebnych do rejestracji znajdują się na stronie oraz profilu Facebook Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu, a także w załączniku.
 
 
Wakacyjne godziny otwarcia: poniedziałki, wtorki, środy i piątki: 9.00 - 17.00, czwartki: 9.00 - 14.00.