joomla templates top joomla templates template joomla

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Grudziądza

info: Materiał Organizatora włącz . Opublikowano w Co w Grudziądzu

Już 24-25 lipca ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Przy Galerii Grudziądzkiej zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 
 
Lato raczy nas coraz to cieplejszymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Grudziądza, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony z woka, pierożki dim sum, hiszpańskie churrosy czy meksykańskie quesadille. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie. 
 
Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. 
 
 
Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 
Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej, meksykańskiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy ze słodkimi dodatkami.
 
Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy. 
 
Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach! 
 
 
 
Co?  VII Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu
Gdzie? Galeria Grudziądzka
Kiedy? 24-25 lipca w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)
 
Partnerzy:
Galeria Grudziądzka
Carrefour
Browar Amber