joomla templates top joomla templates template joomla

Będzie gorąco na najbliższym Kinie Kobiet w Heliosie w Grudziądzu, im mniej na sobie tym lepiej. Zalecane stroje kąpielowe, zwiewne, plażowe

info: Kino Helios Grudziądz, fot/video: Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz kalendarz imprez

Już w najbliższy poniedziałek kolejny seans w ramach Kina Kobiet w Grudziądzu. Tym razem motywem przewodnim będą wakacyjne klimaty, stylizacje plażowe.
 
Już 16 lipca spotkanie tylko dla Pań w Kinie Helios w Grudziądzu. Mile widziane przyjaciółki, siostry, mamy, teściowe, synowe, które należy zabrać ze sobą do Kina. 
 
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.
 
 
Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Uwaga Warunki!
 
Na lipcowe Kino Kobiet zapraszamy w stylizacjach plażowych! Mile widziane okulary przeciwsłoneczne, kapelusze słomkowe, dmuchane flamingi, klapki, luźne sukienki w wyrazistych kolorach itp.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież