joomla templates top joomla templates template joomla

O swojej podróży na Makalu opowie Lech Flaczyński. Letnia odsłona Akademii samorządowej Obywatelskiego Grudziądza

info: organizator; fot: Lech Flaczyński włącz . Opublikowano w Grudziądz kalendarz imprez

W ramach kolejnej odsłony Akademii Samorządowej, której organizatorem jest Stowarzyszenie Obywatelski Grudziądz, wystąpi w najbliższą środę grudziądzki podróżnik Lech Flaczyński. 
 
Lech Flaczyński w ramach Akademii samorządowej opowie o pełnej balansowania na krawędzi i nagłych zwrotów akcji w trakcie wyprawy na ośmiotysięcznik Makalu. W tej podróży, która z powodzeniem mogłaby stać się podstawą dla scenariusza dreszczowca, Panu Lechowi towarzyszył jego syn-Wojciech. „Misja Makalu”- przypomnijmy - trwała od kwietnia do początku czerwca. Panu Wojciechowi udało się zdobyć szczyt Makalu, tacie do wierzchołka zabrakło kilkunastu metrów. 
 
Spotkanie z Lechem Flaczyńskim odbędzie się 18 lipca na piętrze lokalu Loft, który znajduje się przy Rynku. Początek o godz. 18. Wstęp wolny. 

Będzie to czwarta odsłona Akademii samorządowej stowarzyszenia Obywatelski Grudziądz. Poprzednie spotkania dotyczyły: roli współczesnych miast, wyborów samorządowych oraz Smart City, czyli miast działających w oparciu o najnowsze technologie telekomunikacyjne. 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież