joomla templates top joomla templates template joomla

Informacja Turystyczna wydała grę "Grudziądz do pary" opartą na kojarzeniu takich samych obrazków. W grze znajdują się grudziądzkie postaci, zabytki, dyscypliny sportowe, produkty wytwarzane w Grudziądzu

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

 
Na miłośników tradycyjnych gier czeka ciekawa perełka - Informacja Turystyczna w Grudziądzu wydała właśnie grę „Grudziądz do pary”, opartą na kojarzeniu takich samych obrazków. W grze zastosowano grudziądzkie ikony – postaci, zabytki, dyscypliny sportowe czy produkty wytwarzane w Grudziądzu. Karcianka opiera się na mechanizmie znanej i cenionej gry rodzinnej „Dobble”.
 
„Grudziądz do pary” to gra karciana składająca się z 31 obrazków na 31 kartach, po 6 na każdej z nich. W formie graficznej ukazane są charakterystyczne zabytki, atrakcje, obiekty czy osoby związane z Grudziądzem.
 
 
Znajdziemy tam spichlerze, wieżę Klimek, grudziądzki tramwaj, kultową zapiekankę, słodkości z Wisły, postać naszego olimpijczyk Bronka Malinowskiego oraz wiele innych. Gra przeznaczona jest dla osób od 4 roku życia, ale największą frajdę sprawia podczas zabawy całej rodziny. „Grudziądz do pary” to nie tylko dobra zabawa, ale i utrwalenie „ikon” Grudziądza, dlatego warto sprezentować grę bliskim i znajomym także spoza naszego miasta.
 
Grę w cenie 20 zł można kupić w Informacji Turystycznej przy Rynku 3-5 oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca w CH Alfa i w recepcji Mariny Grudziądz.