joomla templates top joomla templates template joomla

Już w środę Kino Kobiet. Zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z innymi. Tym razem film „Tulipanowa gorączka”

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

 
27 września 2017 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z innymi. Tym razem film „Tulipanowa gorączka”.
 
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.
 
 
 
Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie!
 
Zdjęcia z poprzedniego spotkania. 
 
 
Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Amsterdam 1637. Przepiękna Sophia zostaje wydana za mąż za majętnego kupca. Choć nie odwzajemnia jego uczucia, gotowa jest spełnić pragnienia małżonka i dać mu potomstwo. Dumny Cornelis zamawia u znanego malarza portret, na którym chce zosta ćuwieczniony z ukochaną… 
 
Burzliwy romans „Tulipanowa gorączka”, zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debory Moggach, trafi na ekrany wszystkich kin Helios w środę, 27 września w ramach cyklu Kino Kobiet. 

Te kobiece spotkania są zawsze miłą chwilą relaksu w towarzystwie mamy, siostry czy przyjaciółki, a specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków to 100% gwarancja wspaniałej zabawy. Motyw wrześniowego wieczoru odwołuje się bezpośrednio do tytułu filmu - na najbliższy seans najlepiej zabrać ze sobą tulipany. Mogą być naturalne lub sztuczne, mogą być także elementem stroju. Może być jeden, a może być cały bukiet… Jedno jest pewne – efekt na salach będzie absolutnie piękny!
 
"Tulipanowa gorączka" to jedna z najważniejszych premier filmowych tej jesieni. Helios zaprasza na seanse tego porywającego romansu w ramach ulubionego cyklu Pań – Kina Kobiet! Szczegóły wrześniowych seansów znaleźć można na stronie: www.helios.pl, w zakładce „Projekty Specjalne”. Do zobaczenia 27 września!
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież