joomla templates top joomla templates template joomla

Ogromny ekran stanie w Kinie Samochodowym przed Galerią Grudziądzką. Popcorn dla każdego, wstęp darmowy, specjalna strefa dla niezmotoryzowanych

włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

 
Popularne produkcje filmowe z Polski i ze świata będzie można podziwiać w lipcu i sierpniu na parkingu Galerii Grudziądzkiej. Odbędą się tam bowiem cykliczne spotkania w ramach „Samochodowego kina letniego”. Pierwszy bezpłatny seans już w najbliższą sobotę!
 
Nie lada atrakcja czeka na amatorów kinematografii w Galerii Grudziądzkiej. Carrefour Polska – właściciel i zarządca obiektu – zaprosi wszystkich na „Samochodowe kino letnie”.
 
 
 
W każdą sobotę lipca i sierpnia na specjalnym ekranie o powierzchni około 140 mkw. wyświetlone zostaną światowe i polskie produkcje filmowe. Dźwięk nadawany zaś będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej.
 
Niezmotoryzowani kinomaniacy również będą mogli wziąć udział w spotkaniach. Specjalnie dla nich przygotowane będą strefy z wygodnymi leżakami.
 
Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn. 
 
 
Widzowie będą mieli okazję zobaczyć takie produkcje, jak amerykańska komedia „Praktykant”, wielokrotnie nagradzane i nominowane do Oscara argentyńskie „Dzikie historie” czy polską superprodukcję „Słaba płeć?”.
 
Pierwsze spotkanie w ramach „Samochodowego kina letniego” odbędzie się w sobotę 8 lipca o godzinie 21.30 w Galerii Grudziądzkiej przy ulicy Konarskiego 45. Udział w pokazach filmowych jest bezpłatny! 
 
Kolejne spotkania odbędą się 15, 22 i 29 lipca, a także 5, 12, 19 i 26 sierpnia. 
 
 
 
 

Komentarze  

0 # Wacek 2017-07-06 08:29
Może jakiś filmik rodzaju Emmanuelle by puścili... ciekawie by się zrobiło w autach... i na leżakach he he he..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować