joomla templates top joomla templates template joomla

Margaret zaśpiewa na Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu. Zobacz gwiazdy z poprzednich lat

włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

To już pewne w tym roku gwiazdą, która zaśpiewa dla mieszkańców Grudziądza w sobotnie wieczór w trakcie Jarmarku św Mikołaja w Grudziądzu będzie Margaret. W poprzednich w Grudziądzu wystąpiły takie gwiazdy jak Brathanki, Sylwia Grzeszczak czy Ewelina Lisowska.

W sobotni wieczór przy choince na Rynku Głównym w trakcie Jarmarku św. Mikołaja w Grudziądzu zaśpiewa Margaret z zespołem. Ponieważ każdy z dotychczasowych koncertów odbywający się w Świątecznej scenerii był niewątpliwie hitem dlatego również i w tym roku przedświąteczny koncert zapowiada się wyjątkowo. 

 
 
W poprzednich latach gwiazdami Jarmarku  św. Mikołaja w Grudziądzu byli Brathanki, Sylwia Grzeszczak czy Ewelina Lisowska. 
 
Zobacz zdjęcia z poprzednich lat z: 
 
Sylwią Grzeszczak:
 
 
Eweliną Lisowską: 
 
 
i z Brathankami: 
 
 
Poniżej Brathanki w świątecznej odsłonie: 
 
{media load=media,id=997,width=640,align=center,display=inline}
 
W trakcie Jarmarku św. Mikołaja grudziądzki Rynek na kilka dni zmieni swój wizerunek. Staną tu kramy z całym mnóstwem świątecznych drobiazgów. Ozdoby choinkowe, upominki dla najbliższych, świece dekoracyjne, oryginalne stroiki, figurki to tylko część z przedmiotów, które będzie można kupić. Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabraknie słodkości tj. domowych przetworów, świątecznych ciast, wypieków. Na strudzonych przedświąteczną bieganiną czekać będą stoiska gastronomiczne, gdzie kosztować będziemy tradycyjnych potraw: bigosu, barszczu, pierogów oraz gorących napojów. Wśród prezentujących swoje wyroby znajdą się m.in. lokalni przedsiębiorcy oraz artyści. W ciągu kilku dni trwania jarmarku świąteczne stragany czynne będą w godzinach od 9.00 do 19.00.
 
Grudziądzki Jarmark Św. Mikołaja to jednak nie tylko zakupy, przez kolejne dni świąteczną atmosferę budować tu będą koncerty oraz pokazy taneczne. I tak na dużej, plenerowej scenie liczyć możemy na występy w wykonaniu grudziądzkich chórów – dziecięcych i dorosłych. Pojawią się zespoły wokalno-muzyczne oraz podopieczni Ogniska Pracy Pozaszkolnej. 
 
Nie zabraknie także św. Mikołaja, który we wtorek przed południem będzie częstował dzieci słodyczami. Podobnie jak w latach ubiegłych podczas Jarmarku wybrane zostanie najciekawsze stoisko świąteczne – zwycięzca otrzyma Nagrodę Prezydenta.