joomla templates top joomla templates template joomla

Cofnijmy się w czasie dzięki multimedialnej rekonstrukcji zamku krzyżackiego w Grudziądzu, która powstała kilka lat temu. Dzisiaj strona projektu nie jest już dostępna

źródło: youtube/ArcheoZamki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Wirtualny spacer po zamku krzyżackim w Grudziądzu. Kilka lat temu powstała multimedialna rekonstrukcja grudziądzkiej warowni, można było ją nawet ściągnąć ze strony, na której znajdowały się również multimedialne rekonstrukcje innych zamków.  Strona projektu dzisiaj jest już nieaktywna.

Cofnijmy się w czasie dzięki multimedialnej rekonstrukcji zamku krzyżackiego w Grudziądzu, która powstała kilka lat temu przy wsparciu UMK i Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Pełna wersja rekonstrukcji dostępna była na płycie CD dołączonej do książki "Zamek w Grudziądzu. Studia i materiały", pod redakcją Marcina Wiewióry.

Rekonstrukcję Zamku można  również było kiedyś pobrać ze strony www.archeozamki.pl - niestety strona aktualnie nie jest aktywna, najwyraźniej projekt przestał funkcjonować.

Autorami rekonstrukcji są: Jacek Matus, Bogusz Wasik, Marcin Wiewióra, Instytut Archeologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Zakład Archeologii Architektury.