joomla templates top joomla templates template joomla

MZK uruchomi specjalne, miłosne linie, a na Rynku w Grudziądzu stanie specjalna ławeczka dla zakochanych. W Walentynki pojawi się więcej atrakcji dla par

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Z okazji zbliżających się Walentynek przygotowano dla mieszkańców szereg niespodzianek. Na Rynku Głównym pojawi się przestrzenna instalacja, a na lodowisku miejskim będzie można skorzystać ze specjalnej promocji. Także MZK postanowiło umilić Święto Zakochanych wszystkim podróżującym. 
 
 
Już o 7:00 w Walentynki na Rynku Głównym pojawi się świetlny napis led: Zakochani w Grudziądzu. Instalacja będzie dostępna dla mieszkańców przez 3 dni – od piątku do niedzieli. Napisowi towarzyszyć będą świetlne postaci oraz romantyczna ławeczka i dwie latarenki. Będzie możliwość zrobienia indywidualnych zdjęć, w piątek od 17:00 do 19:00 przez zakochanych.
 
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Grudziądzu uruchomi specjalne, miłosne linie. Tramwaj nr 2 oraz autobus nr 18 wyjadą na grudziądzkie ulice w poszukiwaniu zakochanych par. Przyozdobione na czerwono pojazdy będą przez cały dzień przewozić mieszkańców.
 
 
Poza tym na lodowisku w Parku Miejskim odbędzie się łyżwoteka, czyli dyskoteka na łyżwach. Od 17:00 do 20:00 muzyka rozbrzmiewająca z głośników umili wszystkim jazdę. Dodatkowo w tych godzinach będzie można skorzystać z promocji dwa bilety w cenie jednego. Promocja obejmuje dwie kochające się osoby.
 
Pod pomnikiem ułana i dziewczyny ponownie stanie wielkie, czerwone serducho, przy którym mieszkańcy będą mogli robić sobie zdjęcia.