joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądz przywita dzisiaj Nowy Rok na Marinie. Darmowy dojazd na i z sylwestrowej imprezy komunikacją miejską

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz, fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

 
Już dzisiaj Grudziądz przywita Nowy Rok na grudziądzkiej Marinie. Darmowy dojazd i powrót komunikacją miejscką, specjalne tramwaje i autobusy.
 
Już dzisiaj miejska sylwestrowa impreza na Marinie w Grudziądzu. Początek imprezy o godz. 22.00.
 
 
 
W tę ostatnią noc 2016 r. na scenie wystąpi zespół JAMBO AFRICA i DJ SPEAKER. Nadejście 2017 r. oznajmi pokaz fajerwerków. Zabawa potrwa do godz. 1.00. Wstęp wolny.
 
 
W związku z Sylwestrem organizowanym na Marinie uruchomione zostaną dodatkowe autobusy umożliwiające powrót z imprezy. Przejazd tymi autobusami i tramwajami bezpłatny.
 
Autobusy podstawione zostaną na ul. Portową - odjazd o godz. 1.15. Na wyświetlaczach autobusów znajdować się będą nazwy krańcówek, do których dany pojazd będzie dojeżdżał. Autobusy będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu:
 
w kierunku osiedla Lotnisko (do przystanku Polskich Skrzydeł): Portowa, Marcinkowskiego, Włodka, Hallera, Nauczycielska, Ikara, Polskich Skrzydeł,
 
w kierunku osiedla Mniszek przez Strzemięcin, Rządz (do pętli Mniszek): Portowa, Marcinkowskiego, Chełmińska, Bydgoska, Kalinkowa, Korczaka, Konstytucji 3 Maja, Sobieskiego, Konstytucji 3 Maja, Południowa, Szosa Toruńska, Droga Kaszubska, Droga Kujawska.
 
Ponadto o godz. 1.15 z przystanków Chełmińska / Włodka w kierunku osiedla Rządz i osiedla Tarpno odjadą tramwaje. 
 
 
A tak bawiliśmy się rok temu:
 
{media load=media,id=4532,width=640,align=center,display=inline}
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież