joomla templates top joomla templates template joomla

Sylwester w Teatrze

CK Teatr w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Spore zainteresowanie i ciepłe przyjęcie ubiegłorocznego wieczoru sylwestrowego w Teatrze zachęciło nas do kontynuowania tej propozycji. W tym roku zachęcamy do spędzenia miłych chwil w towarzystwie Teatru Broadway oraz śpiewaczki operowej Niny Nowak. W programie zaplanowane zostały pokazy rewii, które wykonane zostaną w takt największych hitów musicalowych oraz przebojów muzyki rozrywkowej.

Pomiędzy kolejnymi występami tancerzy zapraszać będziemy na partie solowe w wykonaniu śpiewaczki operowej Niny Nowak. Na gości Teatru czekał będzie także poczęstunek, jednym słowem będzie coś dla ciała i dla ducha. Chcielibyśmy, aby ten wyjątkowy wieczór upłynął w miłej atmosferze, gdzie znajdzie się miejsce zarówno na słuchanie dobrej muzyki, ale także na miłe towarzyskie spotkanie. Punktualnie o północy symboliczną lampką szampana wzniesiemy wspólnie toast za Nowy 2016 Rok. Po północy zaplanowana została dalsza część programu sylwestrowego, który potrwa do godziny 1.30. Dalszą część nocy do godziny 3.30 nad ranem będzie można spędzić również w teatrze przy muzyce mechanicznej. Teatr Broadway został założony przez Małgorzatę Obój w Szczecinie w 2002 roku.

Jest pierwszym całkowicie prywatnym teatrem muzycznym w kraju. Teatr nawiązuje do przedwojennych teatrów muzycznych łączy śpiew, taniec i aktorstwo, ma bogaty repertuar rewiowy kabaretowy i musicalowy. Posiada stały 25 osobowy zespół, złożony z utalentowanych wokalistów, aktorów i tancerzy. Artyści występują na scenach teatralnych, filharmoniach, w dużych salach widowiskowych, na deskach domów kultury a także przedstawia swoje spektakle w plenerze. Podczas koncertu Sylwestrowego w Grudziądzu artyści TEATRU BROADWAY wykonają najbardziej znane utwory m. in. z takich musicali jak: "Cabaret", "My fair Lady", "Girl Crazy", "Moulin Rouge".

Reżyserką Gali jak również autorką inscenizacji, kostiumów i choreografii jest Małgorzata Obłój. http://www.teatrbroadway.com.pl Nina Nowak - śpiewaczka operowa (alt). Ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale wokalno-aktorskim, oraz studia podyplomowe na Akademii Muzycznej w Houston - Texas (USA) - w klasie wokalistyki i fortepianu. Posiada tytuł doktora z wokalistyki i teorii muzyki akademii muzycznej w Katowicach. Od 2004 r. współpracuje z najwybitniejszym polskim kompozytorem Krzysztofem Pendereckim. W styczniu tegoż roku wystąpiła w jego Te Deum z okazji 70. urodzin Mistrza.

Występuje także z wieloma znanymi prestiżowymi orkiestrami zagranicznymi m. in. z Los Angeles Symphony Orchestra, San Francisco Symphony Orchestra oraz Miami Symphony Orchestra, New York Symphony Orchestra,etc. W lipcu 2002 roku Nina Nowak otrzymała nagrodę specjalną od Texas Union JBM za najpiękniejsze wykonanie przebojów musicalowych (Evita, West Side Story, Jesus Christ Superstar, Cats) z Houston Symphony Orchestra na International Broadway Musicals Festival w Los Angeles. ONZ wyróżniło ją nagrodą specjalną za jej charytatywną działalność na rzecz głodujących krajów Afryki, które regularnie odwiedza i wspiera oraz na rzecz pokoju na Bliskim Wschodzie.

W marcu 2009 zaśpiewała na Wielkiej Gali Pokoju ku czci wszystkich poległych w walkach w Gazie i Bliskim Wschodzie zorganizowanej przez rodzinę królewską Jordanii, ambasadę Polską, Ambasadę Niemiecką i Austriacką w Ammanie. W maju 2009 artystka zaśpiewała 2 bardzo prestiżowe koncerty w Filharmonii Narodowej w Kuwejcie z okazji obchodów Roku Chopinowskiego.

W lipcu 2009 artystka zaśpiewała na Wielkiej Gali z Narodową Orkiestrą Jordanii połączoną z Frankfurt Sympfony w Amfiteatrze Królewskim w Ammanie zorganizowanej przez króla Jordanii Abdullaha II i Królowej Ranii, z której transmisja stacji amerykańskich obiegła cały świat i na której obecni byli władcy panujących krajów królewskich,m. in. Królowej Elżbiety z Wielkiej Brytanii oraz przedstawiciele rządów.

7 czerwca 2012 roku Nina Nowak na zaproszenie prezydenta UEFA MICHELA PLATINIEGO zaśpiewała na wielkiej GALI UEFA EURO 2012 otwarcia MISTRZOSTW EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ na Zamku Królewskim w Warszawie oraz na otwarciu  MISTRZOSTW  EUROPY W PIŁCE  NOŻNEJ  NA STADIONIE  NARODOWYM W WARSZAWIE. www.ninanowak.eu