joomla templates top joomla templates template joomla

Tomasz Jabłoński otrzyma nagrodę Marszałka z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Info: Urządz Miejski, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

 
Tomasz Jabłoński pracownik Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu zajmujący się akustyką i nagłośnieniem, otrzyma nagrodę z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Wręcznie nagród odbędzie się w Teatrze im. Wilama Horzycy w Toruniu na uroczystej gali 29 marca.
 
Międzynarodowy Dzień Teatru obchodziliśmy w sobotę, tj. 25 marca. Z tej okazji życzenia dla Dyrektor CK Teatr Anny Janosz i pracowników instytucji przekazał Prezydent Grudziądza Robert Malinowski.
 
W imieniu Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego, podczas sobotniego spektaklu Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej, list gratulacyjny odczytał wiceprezydent Marek Sikora: 
 
 
 
- „Z okazji tego szczególnego święta pragnę podziękować wszystkim Państwu za zaangażowanie i trud wkładany każdego dnia w budowanie kulturowego oblicza naszego miasta. Dzięki temu my, odbiorcy, z każdym spektaklem i przedstawieniem jesteśmy wzbogacani nowymi, inspirującymi doświadczeniami. Życzę Pani Dyrektor oraz wszystkim pracownikom Centrum Kultury Teatr najwyższego uznania ze strony widowni i stale powiększającego się grona odbiorców, a także satysfakcji z dotychczasowych dokonań i wytrwałości w realizacji przyszłych zamierzeń.”
 
Nagrodę Marszałka z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru otrzymał Tomasz Jabłoński. W imieniu Marszałka wyróżnienie wręczył dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Jerzy Janczarski. 
 
Tomasz Jabłoński pracuje w CK Teatr od 1996 r. i jest wysokiej klasy specjalistą ds. akustyki i nagłaśniania imprez.
 
Ma na swoim koncie nagłaśnianie setek przedsięwzięć odbywających się w teatrze i Klubie Akcent oraz wiele koncertów plenerowych w Grudziądzu, które przyciągają tysiące widzów z naszego województwa.
 
Z wielkim zaangażowaniem włącza się w produkcje teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, realizując nagrania, montaż, dźwięk i nagłośnienie spektaklu. 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież