joomla templates top joomla templates template joomla

V Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu

Material Informacyjny Organizatora włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków! Przed nami V edycja wydarzenia w Grudziądzu. 
 
Co? V Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu
Kiedy? 31.08. – 01.09.2019 r. 
O której? sobota 12:00 – 23:00, niedziela 12:00 – 20:00
Gdzie? teren przy Marinie, przy ulicy Portowej
 
 
Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu. Obok tego eventu nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje, będą czekać na Was na terenie przy Marinie.
 
Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata? Mobilni kucharze robią, co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Meksykańskie burrito, azjatyckie bułeczki na parze, krewetki, czy może klasyka polskiego street foodu? Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. Nie zapomnijcie oddać głosu na najsmaczniejszego food trucka! 
 
 
Po sowitym posiłku przyszedł czas na deser… Lody tajskie, gofry, donuty, czy może hiszpańskie paluchy churros? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje! 
 
Jednak jedzenie to nie wszystko! Organizatorzy zadbali o to, by po smakowej uczcie nie zabrakło dla Was atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czeka gra terenowa, a jeśli macie miejsce po smakowaniu food truckowych dobroci, możecie spróbować swoich sił w zawodach jedzenia na czas. Moc atrakcji czeka również na najmłodszych gości. Pozytywne emocje gwarantowane! Dla osób, które szukają chwili wytchnienia po pracowitym tygodniu, czekać będzie specjalna strefa chill-outu wypełniona leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. 
 
 
Zapraszamy na V Festiwal Smaków Food Trucków w Grudziądzu  - w sobotę w godzinach 12:00 – 23:00 i w niedzielę 12:00 – 20:00.Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
 
Więcej na:
 
A tak było rok temu.