joomla templates top joomla templates template joomla

Warsztaty wokalne dla dzieci z Maciejem Gburczykiem oraz koncert w Fado Cafe

info: SP Węgrowo włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

 
W dniach 31 lipca - 4 sierpnia w Szkole Podstawowej Grudziądz-Węgrowo odbędą się warsztaty wokalne prowadzone przez znanego grudziądzkiego muzyka i nauczyciela, Macieja Gburczyka. Zajęcia są bezpłatne, a zgłaszać można się jeszcze do końca tygodnia.
 
- Podczas zajęć będziemy uczyć się piosenek współczesnych artystów, których dorobek jest doskonale znany dzieciom i młodzieży z Internetu i radia - mówi Maciej Gburczyk, prowadzący warsztaty.
 
 
- Każdy utwór to nie tylko zapamiętany tekst i melodia, ale indywidualne dopasowanie, interpretacja, rytm. Przed nami więc sporo pracy, ale także wiele zabawy, gdyż tego typu zajęcia zawsze prowadzimy atrakcyjnymi dla uczniów metodami.
 
 
 
Warsztaty będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-13.30 w Szkole Podstawowej Grudziądz-Węgrowo (Węgrowo 46). Uczestnikami mogą być dzieci i młodzież w wieku 6-13 lat (ze szkół z Grudziądza i okolic). Zgłoszenia przyjmujemy e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), telefonicznie (660 879 440) oraz poprzez Facebook’a.
 
{media load=media,id=6991,width=640,align=center,display=inline}
 
- Tak, jak w zeszłym roku, warsztaty zakończymy koncertem w Fado Cafe w niedzielę, 6 sierpnia o godz. 17.00 - mówi Anna Grabowska, wicedyrektor Szkoły Podstawowej Grudziądz-Węgrowo. – Uczestnicy zaprezentują, czego nauczyli się podczas tego intensywnego tygodnia. Mamy nadzieję, że dopisze pogoda oraz pewność, że wszyscy będziemy się świetnie bawić. 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież