joomla templates top joomla templates template joomla

390 milionów rozwiąże problemy finansowe Grudziądza? Jeden z radnych KO zagrał w Eurojackpot - „kupiłem jeden los, trzeba pomóc szczęściu i Miastu” - mówi

R.Ż/eSerwis.info; info: Lotto.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz Plotkarski

„Tonący brzytwy się chwyta” w sytuacji, kiedy w grudziądzkim budżecie brakuje 50 milionów „na już” i zapewne sporo więcej w dłuższym czasie, rozwiązaniem może być wygrana w Eurojackpot, która wyniesie w najbliższym losowaniu aż 390 milionów złotych. 
 
 
W najbliższym losowaniu Eurojackpot przewidywana główna wygrana wyniesie 390 milionów złotych, taka kwota z pewnością by się przydała Grudziądzowi i grudziądzkiemu Szpitalowi, które borykają się z problemami finansowymi.
 
 
Na „dzień dobry” miasto potrzebuje niemal 50 milionów złotych, ale w powijakach są finanse Miasta i Szpitala i w dłuższym okresie potrzebnych będzie kilkadziesiąt kolejnych milionów.  
 
- „Kupiłem jeden los, trzeba pomóc szczęściu i Miastu” - mówi jeden z grudziądzkich radnych.
 
Wspomniany racja, chcący pozostać anonimowym, deklaruje, że w przypadku wygranej pomoże Grudziądzowi i zachęca innych, aby również pomogli szczęściu i Miastu. 
 
Szansa wygranej wynosi 1 do ponad 95 milionów, w więc prawdopodobieństwo sukcesu jest raczej małe, chyba, że:
 
- każdy z mieszkanców zagra w tym dniu 1200 razy - 
 
W najbliższym losowaniu Eurojackpot w pulach na wygrane I i II stopnia może się zgromadzić łącznie około 490 000 000 złotych! 
 
- Z tej kwoty 390 000 000 zł jest przeznaczone na główną wygraną - 
 
lub wygrane, a pozostałe pieniądze trafią na ewentualne wygrane II stopnia.