joomla templates top joomla templates template joomla

Niemożliwe?! Na jednym zdjęciu z synonimem eurosceptycyzmu i ojca Rydzyka poseł Tomasz Szymański i radna Edyta Ogonowska, w marszu z Romanem Giertychem, przeciwnikiem "rozbioru Polski"

Agencja/eReporter24; fot: facebook/Tomasz Szymański włącz . Opublikowano w Grudziądz Plotkarski

Stało się coś co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe. Poseł Platformy Obywatelskiej Tomasz Szymański i grudziądzka radna, kandydatka do europarlamentu Edyta Ogonowska w jednym marszu i na jednym zdjęciu z Romanem Giertychem - uchodzącym przez wiele lat jako synonim eurosceptycyzmu, jeden z największych przeciwników wstąpienia Polski Do Unii Europejskiej, silnie związany ze środowiskiem ojca Tadeusza Rydzyka.  
 
 
Na jednym zdjęciu z Romanem Giertychem uchodzącym przez lata za synonim eurosceptycyzmu, a także związków polityki z kościołem - mowa o środowisku Radia Maryja, które prze lata zachęcało do głosowania na partię Liga Polskich Rodzin, której był przewodniczącym.
 
- Takim zdjęciem chwalą się, najwyraźniej nie przypadkowo, poseł PO Tomasz Szymański i radna Edyta Ogonowska -
 
 
W Marszu Koalicji Europejskiej, który odbył się w Warszawie w minioną sobotę pojawiły się osoby o skrajnych życiorysach i poglądach, zarówno walczący z tzw. „komuną” jak i sami prominentni przedstawiciele tzw. „komuny”, zwolennicy Europy i synonimy antyeuropejskości. 
 
Przypomnijmy, że takie osoby jak Roman Giertych swojego czasu dziękowały tym, którzy zagłosowali przeciwko wstąpieniu do Unii Europejskiej. 
 
- "Chciałem bardzo serdecznie podziękować tym, którzy dzisiejszego dnia mieli odwagę pójść pod prąd i zagłosować na „Nie”. To jest prawie 4 mln naszych obywateli, którzy uznali, iż integracja Polski z UE będzie dla Polski rodziła tak poważne koszty, że nie należy się na nią decydować" - 
 
 
 
Polityk maszerujący teraz w jednym szeregu z Platformą Europejską stał niedawno pod takimi sztandarami jak: 
 
-  "Nie chcemy kolejnego rozbioru Polski ani jej kolonizacji" -
 
Najwyraźniej „niechęć” do PiS łączy bardziej niż dzielą poglądy polityczne.