joomla templates top joomla templates template joomla

Poseł Tomasz Szymański przyłapany po obradach w sejmie pod monopolowym z Kingą Gajewską a także innymi koleżankami i kolegami partyjnymi?

R.Ż/eSerwis.info; fot: youtube włącz . Opublikowano w Grudziądz Plotkarski

Posłowie i posłanki, w tym poseł z Grudziądza Tomasz Szymański, spędzają wolny czas po głosowaniach w Sejmie pod sklepem monopolowym, gdzie nagrał ich jeden z "klientów".
 
Posłów PO złapał na gorącym uczynku "przypadkowy klient" sklepu, który udał się do niego jak sam mówi kupić "herbatę".
 
Czy na tego typu „spotkaniach” jest równie soczyście jak w kultowym już miejscu jakim była „Sowa i przyjaciele? Mamy nadzieję, że jednak tym razem posłowie Platformy Obywatelskiej uważają na słowa.
 
 
Do wspomnianego sklepu podobno jednak chadzają posłowie z wszystkich stron sceny politycznej. Tym razem posłowie PO mieli pecha i to oni stali się bohaterami filmu.
 
Wszyscy są w dobrym humorze pomimo przegranych głosowań w Sejmie. Posłowie ochoczo dyskutują  z "klientem sklepu" i ironizują mówiąc, że:
 
- "Jezus też zamieniał wodę w wino" - Jan Grabiec -
 
Ostatecznie jednak w tym przypadku do pełnowartościowych zakupów nie doszło. Posłów zniechęciła kamera. Musieli udać się zapewne do bardziej "odludnego" sklepu, a tych w okolicy Sejmu nie brakuje. .