joomla templates top joomla templates template joomla

Rozpoczyna się słoneczny sezon nad morzem. Z Arrivą wygodnie dojedziesz Słonecznym Patrolem do Władysławowa

włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

 
Już 24.06.2017 Arriva po raz kolejny uruchomi wakacyjne połączenia kolejowe pomiędzy Bydgoszczą – Gdańskiem – Władysławowem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych. 
 
Codziennie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku uruchomimy pociągi:
 
Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Główna - Władysławowo - Bydgoszcz Główna
Leżak  relacji Władysławowo - Gdynia Główna oraz Gdynia Główna - Hel
• Parawan relacji Hel - Gdańsk Główny oraz Gdańsk Główny – Władysławowo
 
W wakacyjne weekendy oraz w szczycie przewozowym, codziennie od 15 lipca do 15 sierpnia ofertę uzupełnią dodatkowe pociągi:
 
Latarnik relacji Gdańsk Główny - Hel oraz Hel - Bydgoszcz Główna
Pirat relacji Władysławowo - Gdańsk Główny - Władysławowo
Kuter relacji Władysławowo - Gdańsk Główny
Do obsługi tych połączeń dedykujemy nowoczesne, klimatyzowane pojazdy mogące poruszać się z prędkością 120km/h. Pociąg z Bydgoszczy do Władysławowa pokonuje tą trasę w rewelacyjnym czasie 2 godzin i 54 min.
 
Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.
 
W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie również uprawniona do skorzystania ze zniżek naszych partnerów z Klubu rabatowego Arriva. 
 
Bilet będzie można kupić na naszej stronie internetowej www.arriva.pl, w kasach biletowych Arriva i Przewozów Regionalnych oraz u mobilnych sprzedawców we Władysławowie. Nasi specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta.
 
Letnie połączenia to doskonała możliwość komfortowego i szybkiego dotarcia na wakacyjny wypoczynek w konkurencyjnie cenie. Wsiadając w poranny pociąg o godzinie 6.37 w Grudziądz już o 9.30 z przesiadką w Laskowicach Pomorskich można cieszyć się wypoczynkiem nad morzem. 
 
Zapraszamy na pokład naszych letnich pociągów! 
 
Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.arriva.pl
 

Komentarze  

0 # Irek 2017-07-04 22:01
Przyjemny dojazd do Władysławowa
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # irena 2017-06-24 21:54
Fajny pociąg, jechałam juz ilka razy w poprzednich latach. Zazwyczaj nie ma tłoku, wygodnie i zadziwiająco szybviutko na Hel można sie dostac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Nikola 2017-06-24 16:17
Czy pieski także można?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować