joomla templates top joomla templates template joomla

PO pompuje pieniądze tylko w Bydgoszcz i Toruń spychając na margines np. Grudziądz. "Trzeba to zmienić dlatego musimy wygrać w wyborach samorządowych" - mówi PiS

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

- „Przyspieszamy, jeżeli chodzi o przygotowania do wyborów samorządowych, organizujemy struktury PiS pod tym kątem (..) robimy personalne przygotowania, ale przede wszystkim pracujemy nad programem (..) chcemy odbywać spotkania z mieszkańcami, być obecni we wszystkich miastach naszego województwa”.

Dwóch kolejnych pijanych kierowców straciło prawa jazdy. Mieli ponad promil alkoholu. Kolejna akcja (nie) "Trzeźwy kierujący"

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Na drogach powiatu grudziądzkiego po raz kolejny zostały przeprowadzone skoordynowane policyjne działania „Trzeźwy kierujący”. Ich efekt to zatrzymanie prawa jazdy dwóm osobom, które kierowały po pijanemu. W poniedziałęk 8 maja na drogach Grudziądza i powiatu grudziądzkiego policjanci Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzili działania „Trzeźwy kierujący”. 

Kradł prąd może posiedzieć nawet 5 lat. Po kabelku policjanci doszli do źródła "przecieku" energii

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 23-latka, który w jednej z miejscowości w powiecie grudziądzkim kradł energię elektryczną. Mężczyzna podłączył się do sieci energetycznej za pomocą… wędki. Po oszacowaniu wartości skradzionego prądu, zostaną mu przedstawione zarzuty. 

Dzień po dniu pijani motorowerzyści w Szembruku w powiecie grudziądzkim. Jeden z wcześniej już zasądzonym zakazem prowadzenia pojazdów

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Dzielnicowi Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w miejscowości Szembruk - pow. grudziądzki - zatrzymali dwóch nietrzeźwych motorowerzystów. Do zatrzymań doszło dzień po dniu praktycznie w tym samym miejscu. Jeden z kierujących posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 

Szpital może „pomarzyć” o tanich kredytach, oddłużeniu, czy innej pomocy? Osoby odpowiedzialne za obecną sytuację nie dostaną "złotówki"?

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Szpital może „pomarzyć” o tanich kredytach, oddłużeniu, czy pomocy z zewnątrz? Do czasu wymiany osób w tym dyrektora i władz Grudziądza nikt nie dołoży złotówki do „studni bez dna” “Grudziądz jest już właściwie bankrutem.

W miejscowości Gołębiewo w powiecie grudziądzkim pojazd na łuku drogi zjechał na pobocze i wpadł do rowu. Dwie osoby przewieziono do szpitala

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Gołębiewo w powiecie grudziądzkim. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. W środę 24 maja doszło do wypadku drogowego w miejscowości Gołębiewo, koło Grudziądza. 

Po kłótni z żoną wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Kiedy policjanci go znaleźli miał już linę z pętlą przywiązaną do drzewa

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci grudziądzkiej komendy uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mundurowi znaleźli 48-latka, gdy ten miał już przywiązaną do gałęzi drzewa linę z pętlą. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. W piątek 24 marca ok. godz. 15:15 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu odebrał telefon od zrozpaczonej kobiety z jednej z podgrudziądzkich miejscowości. 

Prawdziwy akrobata z 3 promilami! Nie tylo, że za kółkiem, ale nawet za kierownicą motocykla "prawie" utrzymał równowagę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwu/youtube?PolicjaPL włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Dzielnicowi zatrzymali 28-latka, który kierował motocyklem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. W czwartek 23 marca ok. godz. 19:00 w miejscowości Stare Błonowo, dzielnicowi z III rewiru dzielnicowych w Grudziądzu zauważyli kierującego motocyklem, który jechał zygzakiem.

Trudne warunki pogodowe na drodze. Seria wypadków w Kłódce, Gołębiewie, Dragaczu Mokrem w ostatnich dniach w okolicach Grudziądza

T.W./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W ciągu dwóch ostatnich dni na drogach w pobliżu Grudziądza doszło do serii wypadków drogowych. W piątek 17 marca około godz. 14 kierująca samochodem osobowym VW wypadła z drogi krajowej nr 16 w miejscowości Kłódka. W wyniku tego zdarzenia auto zatrzymało się na dachu w przydrożnym rowie, a podróżująca nim kobieta została zabrana na przez Zespół Ratownictwa Medycznego na SOR.