joomla templates top joomla templates template joomla

Trudne warunki pogodowe na drodze. Seria wypadków w Kłódce, Gołębiewie, Dragaczu Mokrem w ostatnich dniach w okolicach Grudziądza

T.W./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W ciągu dwóch ostatnich dni na drogach w pobliżu Grudziądza doszło do serii wypadków drogowych. W piątek 17 marca około godz. 14 kierująca samochodem osobowym VW wypadła z drogi krajowej nr 16 w miejscowości Kłódka. W wyniku tego zdarzenia auto zatrzymało się na dachu w przydrożnym rowie, a podróżująca nim kobieta została zabrana na przez Zespół Ratownictwa Medycznego na SOR.

Strażacy wycięli kilkadziesiąt drzew, nie miało to jednak nic wspólnego z tzw. "ustawą Szyszki". Ćwiczyli ścinki "trudnych drzew" zagrażających zdrowiu i mieniu

T.N/eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz; fot: KM PSP w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W dniach 6,7,8 marca na ulicy Trynkowej w Grudziądzu odbyły się ćwiczenia dla strażaków z KM PSP Grudziądz oraz druhów z jednostek OSP powiatu grudziądzkiego włączonych do KSRG. Tematem ćwiczeń były techniki cięcia piłą spalinową. 

Nowe aparaty USG dla grudziądzkiego szpitala od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

info: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Wł. Biegańskiego włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

To kolejny dar w ostatnich dniach przekazany szpitalowi w Grudziądzu. Sprzęt będzie służył na Oddziale Dziecięcym. Urządzenie z wyglądu nie przypomina tradycyjnych aparatów USG. To tak zwany ultrasonograf mobilny - bardziej poręczny i łatwiejszy w obsłudze. 

Miał niesprawną naczepę. Postanowił więc wręczyć patrolowi policji 100 zł łapówki. Na dłużej może się pożegnać ze swoim autem. Grozi mu do 8 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci z chełmińskiej drogówki zatrzymali 56-latka. Mężczyzna usiłował przekupić policjantów. Powodem było zatrzymanie przez funkcjonariuszy dowodu rejestracyjnego od niesprawnej naczepy samochodu ciężarowego , którym kierował. 

Kierował samochodem bez uprawnień, które zabrano mu z powodów zdrowotnych. Spowodował kolizję. Grożą mu teraz 2 lata więzienia

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci z Grudziądza skierowali wniosek do sądu wobec 64-letniego mieszkańca miasta, który spowodował kolizję w miejscowości Okonin. Mundurowi ustalili, że mężczyzna nie miał również uprawnień do kierowania pojazdami, które zostały mu cofnięte z powodów zdrowotnych. 

Ukradli ciągniki rolnicze warte 280 tys. Wyjechali z posesji taranując płot. Policja odzyskała skradzonie maszyny

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci Wydziału Kryminalnego grudziądzkiej komendy zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Na jego działce funkcjonariusze odnaleźli dwa ciągniki rolnicze, które zostały skradzione z terenu posesji w powiecie grudziądzkim. Maszyny już wróciły do prawowitego właściciela. 

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 77-letnie kobiety

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 77-letniej mieszkanki Mełna. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że przyczyną zgonu mogło być zatrucie tlenkiem węgla. W środę 1 marca, ok. godz. 8:00 oficer dyżurny grudziądzkiej jednostki policji otrzymał informację, że w jednym z domków jednorodzinnych na terenie miejscowości Mełno mogło dojść do zatrucia tlenkiem węgla. 

Pożar w powiecie grudziądzkim w miejscowości Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Rodzina straciła dach nad głową

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziadz, OSP Radzyń Chełmiński włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Rodzina straciła dach nad głową po pożarze jaki wybuchł w jednym z domów w Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał, mieszkańcy ewakuowali się jeszcze przed przybyciem pomocy kiedy zauważyli ogień. 

Pieszy potrącony na drogach powiatu grudziądzkiego w Gołębiewie przewieziony do szpitala. Według relacji szedł środkiem drogi, był nietrzeźwy, kierowca "wylądował" w rowie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Grudziądzcy policjanci wyjaśniają okoliczność wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Gołębiewo, gdzie kierujący samochodem audi potrącił pieszego. W wyniku zdarzenia pieszy trafił do szpitala. 

Podejrzany o umyślne podpalenie budynku gospodarczego pod Grudziądzem usłyszał zarzuty

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci zatrzymali sprawcę podpalenia budynku gospodarczego w powiecie grudziądzkim. Mężczyzna usłyszał zarzut umyślnego zniszczenia mienia. Prokurator na wniosek policjantów zastosował wobec niego dozór policyjny.