joomla templates top joomla templates template joomla

Po kłótni z żoną wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Kiedy policjanci go znaleźli miał już linę z pętlą przywiązaną do drzewa

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci grudziądzkiej komendy uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mundurowi znaleźli 48-latka, gdy ten miał już przywiązaną do gałęzi drzewa linę z pętlą. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. W piątek 24 marca ok. godz. 15:15 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu odebrał telefon od zrozpaczonej kobiety z jednej z podgrudziądzkich miejscowości. 

Kradł prąd może posiedzieć nawet 5 lat. Po kabelku policjanci doszli do źródła "przecieku" energii

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 23-latka, który w jednej z miejscowości w powiecie grudziądzkim kradł energię elektryczną. Mężczyzna podłączył się do sieci energetycznej za pomocą… wędki. Po oszacowaniu wartości skradzionego prądu, zostaną mu przedstawione zarzuty. 

Dzień po dniu pijani motorowerzyści w Szembruku w powiecie grudziądzkim. Jeden z wcześniej już zasądzonym zakazem prowadzenia pojazdów

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Dzielnicowi Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w miejscowości Szembruk - pow. grudziądzki - zatrzymali dwóch nietrzeźwych motorowerzystów. Do zatrzymań doszło dzień po dniu praktycznie w tym samym miejscu. Jeden z kierujących posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. 

Strażacy wycięli kilkadziesiąt drzew, nie miało to jednak nic wspólnego z tzw. "ustawą Szyszki". Ćwiczyli ścinki "trudnych drzew" zagrażających zdrowiu i mieniu

T.N/eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz; fot: KM PSP w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W dniach 6,7,8 marca na ulicy Trynkowej w Grudziądzu odbyły się ćwiczenia dla strażaków z KM PSP Grudziądz oraz druhów z jednostek OSP powiatu grudziądzkiego włączonych do KSRG. Tematem ćwiczeń były techniki cięcia piłą spalinową. 

Nowe aparaty USG dla grudziądzkiego szpitala od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

info: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Wł. Biegańskiego włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

To kolejny dar w ostatnich dniach przekazany szpitalowi w Grudziądzu. Sprzęt będzie służył na Oddziale Dziecięcym. Urządzenie z wyglądu nie przypomina tradycyjnych aparatów USG. To tak zwany ultrasonograf mobilny - bardziej poręczny i łatwiejszy w obsłudze. 

Miał niesprawną naczepę. Postanowił więc wręczyć patrolowi policji 100 zł łapówki. Na dłużej może się pożegnać ze swoim autem. Grozi mu do 8 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci z chełmińskiej drogówki zatrzymali 56-latka. Mężczyzna usiłował przekupić policjantów. Powodem było zatrzymanie przez funkcjonariuszy dowodu rejestracyjnego od niesprawnej naczepy samochodu ciężarowego , którym kierował. 

Prawdziwy akrobata z 3 promilami! Nie tylo, że za kółkiem, ale nawet za kierownicą motocykla "prawie" utrzymał równowagę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: Archiwu/youtube?PolicjaPL włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Dzielnicowi zatrzymali 28-latka, który kierował motocyklem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. W czwartek 23 marca ok. godz. 19:00 w miejscowości Stare Błonowo, dzielnicowi z III rewiru dzielnicowych w Grudziądzu zauważyli kierującego motocyklem, który jechał zygzakiem.

Trudne warunki pogodowe na drodze. Seria wypadków w Kłódce, Gołębiewie, Dragaczu Mokrem w ostatnich dniach w okolicach Grudziądza

T.W./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W ciągu dwóch ostatnich dni na drogach w pobliżu Grudziądza doszło do serii wypadków drogowych. W piątek 17 marca około godz. 14 kierująca samochodem osobowym VW wypadła z drogi krajowej nr 16 w miejscowości Kłódka. W wyniku tego zdarzenia auto zatrzymało się na dachu w przydrożnym rowie, a podróżująca nim kobieta została zabrana na przez Zespół Ratownictwa Medycznego na SOR.

Kierował samochodem bez uprawnień, które zabrano mu z powodów zdrowotnych. Spowodował kolizję. Grożą mu teraz 2 lata więzienia

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci z Grudziądza skierowali wniosek do sądu wobec 64-letniego mieszkańca miasta, który spowodował kolizję w miejscowości Okonin. Mundurowi ustalili, że mężczyzna nie miał również uprawnień do kierowania pojazdami, które zostały mu cofnięte z powodów zdrowotnych. 

Ukradli ciągniki rolnicze warte 280 tys. Wyjechali z posesji taranując płot. Policja odzyskała skradzonie maszyny

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci Wydziału Kryminalnego grudziądzkiej komendy zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Na jego działce funkcjonariusze odnaleźli dwa ciągniki rolnicze, które zostały skradzione z terenu posesji w powiecie grudziądzkim. Maszyny już wróciły do prawowitego właściciela. 

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 77-letnie kobiety

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 77-letniej mieszkanki Mełna. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że przyczyną zgonu mogło być zatrucie tlenkiem węgla. W środę 1 marca, ok. godz. 8:00 oficer dyżurny grudziądzkiej jednostki policji otrzymał informację, że w jednym z domków jednorodzinnych na terenie miejscowości Mełno mogło dojść do zatrucia tlenkiem węgla. 

Pożar w powiecie grudziądzkim w miejscowości Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Rodzina straciła dach nad głową

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziadz, OSP Radzyń Chełmiński włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Rodzina straciła dach nad głową po pożarze jaki wybuchł w jednym z domów w Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał, mieszkańcy ewakuowali się jeszcze przed przybyciem pomocy kiedy zauważyli ogień.