joomla templates top joomla templates template joomla

Samochód dostawczy dachował pod Grudziądzem. Poszkodowanego przewieziono do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Do wypadku doszło w sobotę 24 września około godz. 10:10 na 86 kilometrze drogi krajowej nr 55. Samochód dostawczy VW LT dachował. Osobą poszkodowaną zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego, który zdecydował o jej przewiezieniu do szpitala na dalsze badania. 

Wpadł poślizg na autostradzie. Cudem nikt nie ucierpiał.

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Jadący na autostradzie kierowca wpadł w poślizg w okolicach Grudziądza i uderzył w barierki ochronne. W poniedziałek 19 września na odcinku autostrady A1 przebiegającym w pobliżu Grudziądza samochód osobowy z nieznanych przyczyn wpadł w poślizg i uderzył w bariery ochronne. 

Miał zakaz prowadzenia rowerów za jazdę po pijaku. Złamał zakaz sądowy, ponownie pod wpływem alkoholu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Dzielnicowi z Radzynia Chełmińskiego zatrzymali 56 letniego mieszkańca gminy, który kierował rowerem po pijanemu. Mężczyzna miał również sądownie orzeczony zakaz poruszania się takim pojazdem. W środę - 24 sierpnia - dzielnicowi z Radzynia Chełmińskiego zatrzymali do kontroli rowerzystę. Był to 56 letni mieszkaniec gminy. 

Traktorzysta po ciężkiej pracy w polu jechał droga publiczną. Miał 2,5 promila alkoholu. Zatrzymała go policja z Łasina

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz/Łasin; foto: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Ponad 2,5 promila miał w organizmie kierujący ciągnikiem rolniczym mężczyzna. Wracał po ciężkiej pracy do domu. Jechał drogą publiczną , która prowadzi na Mazury. Wczoraj /11 sierpnia/ około godziny 19:35 policjanci Posterunku Policji z Łasina zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym mężczyznę.

Kierowca vw golfa w szpitalu po nocnym wypadku w Boguszewie

T.N/eSerwis.info: włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Kierowca wypadku jaki miał miejsce w niedzielny wieczór w gminie Gruta znalazł się w szpitalu. W Boguszewie w nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do wypadku z udziałem kierowcy vw golfa, który najwyraźniej nie wyrobił i wpadł samochodem do przydrożnego rowu. Przyczyny wypadku nie są znane.

"Zbłąkany rycerz" lub fan rycerstwa powracał swoim żelaznym rumakiem z turnieju. Był nietrzeźwy. Zatrzymano mu prawo jazdy

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Wracał turnieju rycerskiego samochodem. Miał ponad 2 promile alkoholu Podczas kontroli drogowej powracający z turnieju rycerskiego kierowca stracił prawo jazdy. Nie wiadomo czy "zbłąkany rycerz" czy tylko pasjonat rycerstwa wracający swoim żelaznym rumakiem został zatrzymany przez patrol policji do kontroli drogowej. 

Nie "wyrobił" i uderzył w drzewo. Miał 1,5 promila we krwi

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci z Radzynia Chełmińskiego zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Był to 32 letni mieszkaniec powiatu grudziądzkiego. Mężczyzna spowodował również kolizję drogową uderzając w drzewo Wczoraj 13 wrzesnia ok. godz. 17:40, policjanci z Radzynia Chełmińskiego otrzymali zgłoszenie, że przy ul. Orłowicza doszło do kolizji drogowej. 

Pożar słomy składowanej w pobliżu farm wiatrowych w Linowie. Spaliło się ponad 300 słomianych bali

T.N./eSerwis.info; info: Państwowa Straż Pożarna, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W czwartek – 25 sierpnia - w Linowie paliły się składowane w pobliżu farm wiatrowych słomiane bale. Z informacji Straży Pożarnej wynika, że spaliło się około 300 bali słomy w miejscowości Linowo w pobliżu farmy wiatrowej. Na miejsce pożaru skierowano dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej ze Świecia nad Osą, które ugasiły pożar. Mimo bliskości farmy wiatrowej pożar nie stwarzał większego zagrożenia.

Trzy auta wzięły udział w kolizji w Okoninie - najechały na siebie

T.N./eSerwis.info; info/foto: PSP Grudziądz/ włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W sobotę 06 sierpnia około godziny 16:35 doszło do wypadku drogowego w Okoninie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Strażaków okazało się, że w kolizji brały udział trzy samochody osobowe Ford Mondeo, Honda Civic i Mercedes, które najechały na siebie.

W polu pomiędzy Wałdowem i Gorzuchowem pociąg z Grudziądza do Torunia nagle stanął

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Podróżni relacji Grudziądz – Toruń zmuszeni byli spędzić ponad godzinę w pełnym upale na polach pod Wałdowem Szlacheckim, w oczekiwaniu na kolejny pociąg do Torunia. Na wzgórzach pomiędzy Wałdowem Szlacheckich i Gorzuchowem pociąg z Grudziądza do Torunia nagle stanął. 

W Mełnie doszło do wypadku. Pięć osób zostało rannych

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: PSP Toruń; Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W miejscowości Mełno kierujący pojazdem Renault na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z pojazdem VW Golf. Na miejsce zdarzenia - droga wojewódzka 538 - około godziny 19:00 przybyły 4 zastępy straży pożarnej. Droga została całkowicie zablokowana.