joomla templates top joomla templates template joomla

Dzień po dniu pijani motorowerzyści w Szembruku w powiecie grudziądzkim. Jeden z wcześniej już zasądzonym zakazem prowadzenia pojazdów

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

 
Dzielnicowi Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w miejscowości Szembruk - pow. grudziądzki - zatrzymali dwóch nietrzeźwych motorowerzystów. Do zatrzymań doszło dzień po dniu praktycznie w tym samym miejscu. Jeden z kierujących posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
 
Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymali dzielnicowi III rewiru dzielnicowych w Grudziądzu. Do zatrzymań doszło dzień po dniu 19 i 20 marca, praktycznie w tym samym miejscu w miejscowości Szembruk w powiecie grudziądzkim. 
 
 
 
W obu przypadkach kierujący poruszali się motorowerem.
 
Za pierwszym razem mundurowi zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu grudziądzkiego. Badanie wykazało, że ma w organizmie ponad pół promila alkoholu. Policjanci ustalili również, że mężczyzna ma orzeczony przez Sąd Rejonowy w Kwidzynie zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
 
Drugim kierującym okazał się 61-latek, również z powiatu grudziądzkiego. Mężczyzna „wydmuchał” podczas kontroli drogowej ponad półtora promila alkoholu. Obaj kierujący staną teraz przed Sądem.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież