joomla templates top joomla templates template joomla

Po kłótni z żoną wyszedł z domu z zamiarem popełnienia samobójstwa. Kiedy policjanci go znaleźli miał już linę z pętlą przywiązaną do drzewa

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

 
Policjanci grudziądzkiej komendy uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mundurowi znaleźli 48-latka, gdy ten miał już przywiązaną do gałęzi drzewa linę z pętlą. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.
 
W piątek 24 marca ok. godz. 15:15 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu odebrał telefon od zrozpaczonej kobiety z jednej z podgrudziądzkich miejscowości.
 
 
 
Dzwoniąca prosiła o pilną interwencję policji. Kobieta powiedziała, że przed chwilą pokłóciła się ze swoim 48-letnim mężem, który następnie wyszedł z domu mówiąc, że coś sobie zrobi.
 
Dyżurny natychmiast wysłał w to miejsce patrol dzielnicowych rewiru III grudziądzkiej komendy. Policjanci telefonicznie ustalili ubiór mężczyzny oraz kierunek w którym poszedł. Gdy dotarli we wskazane miejsce, niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania 48-latka.
 
W odległości ok. pół kilometra od miejsca zamieszkania mężczyzny, mundurowi zauważyli zawieszoną na drzewie linkę z przygotowaną pętlą. Po chwili dzielnicowi znaleźli również jej właściciela, który usiłował się jeszcze schować przed funkcjonariuszami za pobliskim drzewem.
 
Mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu, nie chciał z policjantami wracać, wyrywał się i krzyczał by go zostawili w spokoju. Mundurowi na miejsce wezwali karetkę pogotowia, która zabrała desperata do szpitala na badania.
 

Komentarze  

0 # irek 2017-03-28 08:34
Toć to nie wiadomo o kogo chodzi nawet. Gdzie to było? W jakiejś wiosce?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Obraz 2017-03-28 08:06
W tej gazecie piszecie okropne głupoty, nie sądzę żeby rodzina tego człowieka chciała czytać takie coś w gazecie.. to są sprawy rodzinne, nie powinno o takim czymś się pisac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować