joomla templates top joomla templates template joomla

„Nie zabezpieczył Pan mieszkańców Grudziądza. Zamówił Pan 1000 pakietów maseczek dla 80 tys. miasta. To kpina” mówi działaczka lewicy szyjąca maseczki razem z grupą osób

info: Arletta Żeborwski/facebook włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 
- „Tę maseczkę uszyłam specjalnie dla Pana. Ja wiem, że ma Pan cała kolekcję maseczek. Bardzo bym chciała aby ta maseczka była symbolem mieszkańców, których Pan nie zabezpieczył. Zamówił Pan tysiąc pakietów dla 80 tys. miasta. To jest kpina” - mówi w materiale Arletta Zebrowski, która razem z grupą osób już od niemal miesiąca szyje maseczki dla pracowników szpitala, mieszkańców, a także pracowników ratusza czy DPS.

Wspomniana działaczka jest członkinią grupy szyjącej maseczki, która niemal od samego początku epidemii razem z innymi szyje maseczki, które następnie trafiają do grudziądzkiego Szpitala, samorządu, czy w ręce mieszkańców Grudziądza. Grupa ta przeprowadza akcje wręczania maseczek przy marketach i na ulicach Grudziądza. Jedna z takich akcji odbyła się w piątek przy jednym z marketów.
 

Grupa rozpoczęły swoja akcję jeszcze przed tym zanim zamówione transporty trafiły do grudziądzkiego szpitala, kiedy był problem nawet z ich zakupem, a cała akcja była jednym z niewielu źródeł zasilających w maseczki chociażby pacjentów, pracowników szpitali, urzędników.
 
Arletta Żebrowski odnosi się nie tylko do maseczek, ale zarzuca Prezydentowi, ze ten nie dotrzymał obietnic wyborczych, a polityka ratusza nie jest przejrzysta. Jej zdaniem wprowadzono szereg bardzo uciążliwych podwyżek dla mieszkańców, mających ratować budżet miasta według planu naprawczego, choć sztucznie tworzone stanowiska i mocno zastanawiająca polityka kadrowa windują koszty bardzo wysoko.
 
 
 
- „1000 pakietów dla pracujących na rzecz Grudziądzan? Tak dba o swoich mieszkańców menedżer wrażliwy społecznie? A gdzie seniorzy- grupa wysokiego ryzyka, a gdzie reszta? Są gorsi? Mniej ważni?” -

pisze lewicowa działaczka i dodaje

- „Ja Panu już nie ufam, doskonale pamiętam naszą każdą rozmowę z czasów kampanii wyborczej, pamiętam doskonale wizję miasta, jaką Pan kreował i zwyczajnie czuję się oszukana. Przepraszam wszystkich tych, którzy ufając mi oddali głos na Pana i mają podobne wrażenie bycia oszukanym! Życzę zdrowia Panie Prezydencie Macieju Glamowski!” - napisała Arletta Żebrowski.