joomla templates top joomla templates template joomla

Jak dojść do sklepu?

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

ImageW okolicach sklepu w Grudziądzu zapomniano wybudować chodnik w takim miejscu, aby osoby kierujące się do sklepu spokojnie i bezpiecznie mogły przejść drogą łączącą chodnik przy ulicy głównej i przy samym sklepie. Obecni większość osób chodzi albo poboczem albo sama drogą starając się dotrzeć do sklepu. Jednak sytuacja taka może trwać do czasu, do czasu aż jeden z nadjeżdżających samochodów kogoś potrąci, ponieważ dojazd ten jest nie tyle ruchliwy co bardziej charakteryzuje się szybko nadjeżdżającymi samochodami. Sytuacja zarówno dla pieszych jest stresująca oraz dla kierowców niezbyt komfortowa.

Gdzie zaparkowac przy szpitalu w Węgrowie

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

ImageJadąc do grudziądzkiego szpitala wmieszczącego się w Węgrowie, stajemy przed wyborem między pięknym, ale płatnym parkingiem, a istną ruina gdzie stajemy po kolana w błocie?

Co dalej z liniami komercyjnymi w MZK

włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

ImageBył czas kiedyś że linie komeprcyjne wzbudzały sprzeciw klientów MZK - wprowadzone były przez obecnego Marka Sikorę - wiceprezydenta. Obecnie sam z nich rezygnuje kiedy sukcesywnie promowane odniosły swoistego rodzaju rewolucję.