joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejny "Grudziac", tym razem na jednym z bilbordów. Reklama ma zachęcać do odwiedzenia jednego z pasażów handlowych na terenie miasta

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 
To nie pierwszy „Grudziąc” w historii Grudziądza. Podobnego błędu dopuściła się chociażby ekipa relacjonująca swojego czasu Bieg Trzech Plaż z grudziądzkiego Rudnika. Tym razem jednak nazwa miasta z błędem pojawiła się w reklamie i ma zachęcać co odwiedzenia pasażu handlowego. 
 
Zdjęcie przesłał na nasz adres jeden z czytelników. Widać na nim reklamę pasażu handlowego w Grudziądzu przy jednej z grudziądzkich galerii. Sam baner stoi bezpośrednio przy pasażu, a reklama najwyraźniej nie przeszła weryfikacji i powieszono baner z błędem, którego nie da się nie zauważyć.
 
 
„Grudziąc” przez „c” to jednak nie pierwszyzna, podobne zjawisko miało miejsce już kilkukrotnie. Jednym z takich przypadków była relacja z Biegu Trzech Plaż z Grudziądza, gdzie w relacji przy nazwisku prowadzącej ukazał się również „Grudziąc”. Podobnych przypadków był w historii miasta jednak więcej.

Jeżeli miał być to reklama to zapewne zamierzony cel został osiągnięty - rozgłos.