joomla templates top joomla templates template joomla

Mamy nadzieję, że cenzura nie zdejmie tego utworu. Maciej Glamowski, Szymon Gurbin, Łukasz Kowarowski nominowani do #hot16challenge2 przez Wiktorię Gawlik. Ostry utwór, ale taki jest właśnie RAP

Agencja/eReporter24; info: Ministerstwo Zdrowia; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

 
#hot16challenge2 się rozkręca z każdym dniem. Kawałek nagrany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, który uzyskał już na youtube ponad 8 mln wyświetleń, rozpropagował akcję wśród internautów i wprowadził ją najwyraźniej na całkowicie inny poziom.

#hot16challenge2 dotarło również do Grudziądza. Wiktoria Gawlik w wyjątkowo „ostrym” kawałku nominowała do dalszej zabawy Macieja Glamowskiego, Szymona Gurbina, Łukasza Kowarowskiego, a więc w skrócie najwyższych grudziądzkich urzędników.
 

Pierwsza edycja wyzwania polega na nagraniu materiału wideo, w którym raper wykonuje tak zwaną "szesnastkę", czyli 16 wersów pod dowolny beat (podkład muzyczny najczęściej spotykany wśród utworów hip-hopowych), a następnie nominuje innych wykonawców. Już podczas pierwszej edycji akcja spotkała się z dużym pozytywnym odbiorem społeczności hip-hopowej. Wykonawcy zgodnie z założeniem powinni odpowiadać na nominację w ciągu 72 godzin. 
 
Zasady drugiej edycji, czyli Hot 16 Challenge 2 nie zmieniły się - raperzy nominują się do wykonania swoich 16 wersów, jednak tym razem za akcją stoi również dodatkowy cel - zebranie pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem i na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią.
 
W opisie akcji Hot16challenge2 czytamy:
 
Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.
 
Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge
Całą akcję można śledzić na stronie http://hot16challenge.network
 
Pozostaje więc czekać na rekcję nominatów.