joomla templates top joomla templates template joomla

Premier Matusz Morawiecki ponownie przywołał Szpital w Grudziądzu jako przykład niegospodarności tym razem na spotkaniu z rolnikami w kujawsko-pomorskim pod Toruniem. Zapowiedział nie jedną kontrolę

R.Ż/eSerwis.info; fot: Krystian Maj / KPRM włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Premier Matusz Morawiecki ponownie przywołał przykład Szpitala w Grudziądzu tym razem na spotkaniu z rolnikami jakie odbyło się w kujawsko-pomorskim w gminie Obrowo pod Toruniem. Zapowiedział w grudziądzkim Szpitalu "nie jedną kontrolę", a także zbadania niegospodarności w Grudziądzu.

Spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim oraz Ministrem Rolnictwa Krzysztofem Ardanowskim i wojewodą Mikołajem Bogdanowiczem odbyło się w gospodarstwie u rolnika z gminy Obrowo pod Toruniem w woj. kujawsko-pomorskim, które specjalizuje się w produkcji mleka.
 
Premier Mateusz Morawiecki przedstawił Plan dla Wsi, zapowiedział zwiększenie dofinansowania do paliwa rolniczego, utworzenie Narodowego Holdingu Spożywczego.
 
- "Polskie rolnictwo, polska wieś mają szansę nie tylko być dobrze rozwinięte, ale mają szansę być lokomotywą rozwoju" - mówi Premier.
Premier wspomniał na spotkaniu ponownie o Grudziądzu i grudziądzkim Szpitalu, który przytoczył jako rekordzistę zadłużenia i przykład niegospodarności, miejsce gdzie pieniądze znikały nie wiadomo gdzie. 
 
Premier zapowiedział, że w Szpitalu jest potrzebna nie jedna kontrola, aby sprawdzić jak spożytkowano pieniądze, jak doprowadzono do takiego zadłużenia. 
 
To kolejny raz kiedy Premier przywołuje przykład grudziądzkiego szpitala jako rekordzistę dłużnika. Poprzednio na spotkaniu w Łodzi w Specjalnej Strefie Ekonomicznej premier Mateusz Morawiecki w odpowiedzi na pytanie jednego z uczestników w odpowiedzi wskazał szpitala w Grudziądzu, jako miejsce w który gospodaruje się finansami w fatalny sposób. Szpital w Grudziądzu - jak mówił Premier Morawiecki - został rekordowo zadłużony przez samorząd i jest on rekordzistą.