joomla templates top joomla templates template joomla

Spot Prezydenta "Grudziądz zmienia się na lepsze"? Propaganda czy zasłużone słowa pochwały? Remonty dróg, sport, autobusy. Ani słowa o "drenażu" kieszeni mieszkańców Grudziądza

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24; info: UM/youtube włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Prezydent Maciej Glamowski pochwalił się nowym „spotem” w którym mieszkańcy, urzędnicy, czy osoby związane z samorządem Grudziądza chwalą go za różne dziedziny, w których ich zdaniem udało się nowemu Prezydentowi osiągnąć sukces. 
 
 
W spocie wyprodukowanym dla Urzędu Miejskiego mieszkańcy, urzędnicy, czy osoby związane z obecną władzą chwalą Prezydenta Macieja Galamowskiego za działania w pierwszym roku jego urzędowania.
 
W materiale video, jaki pojawił się na stronie, dowiadujemy się o naprawie oświetlenia grudziądzkich spichlerzy, czy nowych autobusach hybrydowych jakie pojawiły się w Grudziądzu, remoncie dróg, finansowaniu spółek sportowych, tysiącach odbytych rozmów z mieszkańcami.
 
 
W spocie jest również mowa o podwyżkach dla nauczycieli i urzędników, a także o nowopowstałym Holdingu, dzięki któremu miasto ma zdaniem osób wspierających Prezydenta pozyskać środki finansowe dla Miasta..
 
Podsumowaniem spotu jest stwierdzenie, że:
 
- „Razem zmieniamy Grudziądz na lepsze” - 
 
co brzmi dosyć zagatkowo w świetle tego, że sytuacja Szpitala i Grudziądza, który nie ma obecnie nawet budżetu, jest gorsza niż przed rokiem, wręcz katastrofalna. Nie zmienia to faktu, że plany Prezydenta Macieja Glamowskiego mogą wyprowadzić Miasto na prostą, jednak do tej pory to jeszcze nie nastąpiło, nie zrealizowano żadnego z punktów stabilizujących finanse Miasta - każda z decyzji jest w realizacj i jak się to zakończy dowiemy się z początkiem roku.
 
- W spocie nie ma mowy o podwyżkach jakie czekają mieszkańców Grudziądza, tym obecne włładze się nie chwalą - 
 
A jak wy oceniacie spot? Propaganda w świetle coraz gorszej sytuacji miasta czy Szpitala? Czy zasłużone słowa uznania za pierwszy rok Prezydentury?