joomla templates top joomla templates template joomla

Tężnie solankowe nad Wisłą nieopodal Mariny i park solankowy? To propozycja kandydata na prezydenta Grudziądza

R.Ż/eSerwis.info; fot/info" facebook włącz . Opublikowano w Grudziądz publicystyczny

Tężnie solankowe nad Wisła nieopodal Mariny? Nieco mniejsze niż prezentowane w Inowrocławiu na powyższym zdjęciu. To propozycja kandydata na prezydenta Grudziądza Andrzeja Guzowskiego. 
 
Tężnia solankowa nad Wisłą to propozycja Andrzeja Guzowskiego na zagospodarowanie terenu niedaleko Mariny. 
Nie ma to być wielka instalacja, jak w Ciechocinku, ale mniejsza i węższa tężnia zlokalizowana na terenie, gdzie miało powstać Centrum Wisłą. Andrzej Guzowski idzie nawet dalej proponując by wokoło Mariny zorganizować park z tężniami.
 
 
- „Sądzę, że to pomysł zbliżający nas i do Wisły, i do uzdrowiska. A gdyby wokół Mariny urządzić Park z tężniami? Solankę mamy, jej transport nie jest problemem. Mamy tereny portu już dość mocno urządzone- alejki, drzewa, zaplecze. Same tężnie to trochę drewna i faszyny” - pisze Andrzej Guzowski. 
 
Poniżej wizualizacja z profilu kandydata.
 
 
Zdaniem kandydata na prezydenta ma to ożywi ten teren i jednocześnie może zacząć stanowić wizytówkę miasta nie tylko turystyczną, ale i rekreacyjno-uzdrowiskową.
 
Czy to dobry pomysł? 
 
Już od przyszłego tygodnia będziemy publikowali pomysły na miasto wszystkich kandydatów chcących startować do nowych władz maista Grudziądza w zbliżających się wyborach, zarówno na radncyh jak i prezydenta.