joomla templates top joomla templates template joomla

14 par odebrało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

info: Urząd Miejski Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

14 par odebrało z rąk Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego poprowadziła Katarzyna Bozińska. - To dla mnie zawsze niezwykła chwila i ogromny zaszczyt. 

Nowa Młodzieżowa Rada Miejska Grudziądza rozpoczęła swoją kadencję

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

20 uczniów z rąk radnej Joanny Iwanowskiej oraz Sekretarza Miasta Dariusza Morczyńskiego odebrało w miniony piątek, tj. 28 października zaświadczenie o wyborze na radnego Młodzieżowej Rady Miejskiej Grudziądza. Zgłoszono 36 kandydatów. 

Trwa budowa hali w Mniszku. W ubiegłym tygodniu wylano strop

info: Urząd Miejski Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Mniszku przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. W ubiegłym tygodniu wylano strop nad pomieszczeniami zaplecza. Do tej pory wykonano ławy, stopy fundamentowe oraz ściany fundamentowe wraz z izolacją i ociepleniem. 

Spotkanie Strażników Miejskich z mieszkańcami osiedla Rządz

info: Straż Miejska; Grudziądz; foto/video: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Rządz był kolejnym osiedlem, które odwiedził Komendant Straży Miejskiej, by spotkać się z mieszkańcami i porozmawiać o porządku i bezpieczeństwie w mieście. Na początku spotkania Komendant Jan Przeczewski został poproszony o omówienie organizacji pracy Straży Miejskiej i wyjaśnienie, m.in. ile patroli pieszych wykonywanych jest na każdej służbie. 

Dewastacja klatek schodowych, źle parkujące pojazdy na zakazach lub trawnikach. Pierwsze ze spotkań ze Strażnikami Miejskimi

info: Urząd Miejski Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Pierwsze z ośmiu zaplanowanych w tym roku spotkań odbyło się dzisiaj w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Droga Mazurska 2. Było przeznaczone dla mieszkańców Mniszka i okolic. Przybyli na spotkanie mieszkańcy mówili o dewastacjach klatek schodowych oraz samochodach parkujących w niewłaściwych miejscach – tam, gdzie obowiązują zakazy, albo na trawnikach. 

Źle zaparkujesz rower? Straż Miejska może Ci go odholować i pobrać za to opłatę. Sprawdź stawki

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Usunięcie źle zaparkowanego roweru może nas sporo kosztować. Radni uchwalą stawki na kolejny rok, za usunięcie i przechowywanie dla rowerów będzie to 105 zł i 16 zł za każdą kolejną dobę. Źle zaparkowany pojazd w centrum miasta, Straż Miejska za pośrednictwem odpowiedniej firmy ma prawo, a czasem wręcz obowiązek odholować na specjalny parking. 

Kwiaty na mogile śp. ppłk. Jana Ładosia - Honorowego Obywatela Grudziądza

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Członkowie Szwadronu Reprezentacyjnego 18. Pułku Ułanów Pomorskich i Fundacji na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej w imieniu Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego udali się do Szczawnicy, by złożyć kwiaty na mogile śp. ppłk. Jana Ładosia - Honorowego Obywatela Grudziądza.

Spotkanie w Urzędzie Miejskim emerytowanych dyrektorów grudziądzkich placówek oświatowych

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej Prezydent Grudziądza Robert Malinowski w ubiegłym tygodniu spotkał się w Urzędzie Miejskim z emerytowanymi dyrektorami grudziądzkich placówek oświatowych. - To już nasza tradycja, że w październiku spotykamy się, by odnowić znajomości i porozmawiać o sprawach związanych z oświatą. 

Nagrodę im. ks. prof. Janusza Pasierba otrzyma w tym roku abp. Henryk Muszyński z Archidiecezji Gnieźnieńskiej

info: Urząd Miejski Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Nagrodę im. ks. prof. Janusza Pasierba otrzyma w tym roku abp. Henryk Muszyński z Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Z laureatem spotkał się wczoraj, tj. 25 października Prezydent Grudziądza Robert Malinowski oraz Prezes Klubu Inteligencji Katolickiej w Grudziądzu Wojciech Cetkowski.

Pojemniki na surowce wtórne zmieniły swoją szatę graficzną. Miasto wydatkowało na ten cel 11 tys. złotych

info: Urząd Miejski Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

9 pojemników na surowce wtórne zmieniło szatę graficzną. Do segregacji odpadów zachęcają mieszkańców postacie z komiksów. Opracowanie nowej wersji layotu zlecił grudziądzkiej artystce Magdzie Jodko Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego.