joomla templates top joomla templates template joomla

Po pracach gwarancyjnych ul. Ratuszowa wygląda mało estetycznie. Zainstalowane separatory też nie spotkały się z uznaniem, będą wymienione

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl; info: Urząd Miejsk, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Trwa montaż tzw. separatorów ruchu drogowego w obrębie Strefy Płatnego Parkowania na obszarze Starego Miasta. W związku z brakiem możliwości wykonania oznakowania poziomego na brukowanych ulicach podjęto decyzję, by zastosować separatory. Ponadto zostaną one wykorzystane przy uruchomieniu systemu czujników parkowania na Starówce. 

Urzędnicy zrobili sobie "dodatkowe święto". 2 maja Urząd Miasta będzie nieczynny. Bedzie można jednak rejestrować zgodny w Urzędzie Stanu Cywilnego

R.Z/eSerwis.info; info: Urząd Miejski, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Urząd Miejski ma "dodatkowy dzień świąteczny". 2 maja, który jest zwykłym dniem pracującym dla większości pracujących w prywatnym sektorze mieszkańców Grudziądza, dla urzędników jest dodatkowym wolnym od pracy dniem długiego weekendu.

Trwają prace wykończeniowe hali sportowej w Mniszku. Planowany termin zakończenia inwestycji przypada na lipiec

info: Urząd Miejski, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Rozpoczął się kolejny etap prac na obiekcie hali sportowej przy ZSO nr 1 na osiedlu Mniszek. Do tej pory ułożono płyty warstwowe na dachu wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem. Przygotowano także podtynkową instalację elektryczną oraz instalację centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjną. 

Z nimi lepiej nie zadzierać! Kolejne Panie ukończyły kurs samoobrony w Grudziądzu

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Maista, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

29 kobiet wczoraj, tj. 8 marca odebrało certyfikat potwierdzający ukończenie kursu samoobrony. Projekt realizowała już po raz ósmy grudziądzka Straż Miejska. Z uczestniczkami przedsięwzięcia spotkał się Dariusz Draspa, założyciel i instruktor Grudziądzkiego Klubu Karate Shorin-Ryu, który prowadził zajęcia. 

Kolejny etap budowy hali sportowej na osiedlu Mniszek. Trwają prace wykończeniowe wnętrza budynku

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Wykonano już tynki wewnętrzne, ułożono instalację systemu nagłośnienia, ocieplono styropianem ściany zewnętrzne i osadzono zewnętrzną stolarkę okienną w hali sportowej na osiedlu Mniszek. Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz obiektu m.in. malarskie, ponadto układana jest instalacja wentylacji mechanicznej i płytki na posadzkach zaplecza oraz antresoli. 

Odbyły się XIII Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni w Grudziądzu

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

\W Zespole Szkół Ekonomicznych dziś, tj. 12 kwietnia odbyły się XIII Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni. Targi odwiedził Prezydent Grudziądza Robert Malinowski. Swoją ofertę zaprezentowało 35 placówek m.in. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy ..

Na Rynku Głównym w Grudziądzu można oglądać interaktywną wystawę multimedialną

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Na grudziądzkim Rynku, do 10 kwietnia, oglądać można interaktywną wystawę multimedialną promującą Szwajcarsko-Polski Program Współpracy. Wystawa podróżuje po całej Polsce odwiedzając wybrane miasta, a także największe porty lotnicze i dworce kolejowe.