joomla templates top joomla templates template joomla

Wyciąg z 26. sesji Rady Miejskiej w Grudziądzu

info Klub PiS; fot: eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezentujemy wymianę zdań w trakcie XXVI sesji Rady Miejskiej Grudziądza w sprawie konkurów na dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych pomiędzy jej uczestnikami. Jest to tylko wycinek dyskusji, jednak ze względu na duże zainteresowanie zastanawiamy się nad wznowieniem video relacji z całych posiedzeń..

Prawo i Sprawiedliwość - stanowisko w sprawie absolutorium.

info: Klub Prawo i Sprawiedliwość włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Głosami radnych Platformy Obywatelskiej i Wspólnego Grudziądza Prezydent Robert Malinowski otrzymał absolutorium. Przeciwni byli radni Prawa i Sprawiedliwości, Ruchu dla Grudziądza i Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Prezydent w szkole im. Bronisława Malinowskiego

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezydent Grudziądza uczestniczył dziś, tj. 29 czerwca w zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Małych Łunawach.

Nadzór nad modernizacją sieci tramwajowej

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na zarządzanie projektem i pełnienie nadzoru inwestorskiego nad „Modernizacją sieci tramwajowej w Grudziądzu”. Oferty będą przyjmowane do 23 lipca br.

Wygraj piłki w barwach województwa

Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

altSzanowni Państwo ! Zapraszamy do udziału w organizowanym przez Urząd Marszałkowski konkursie wiedzy o Mistrzostwach Europy i Euro 2012. Do wygrania jest 181 piłek w barwach województwa. Pierwsze pytanie konkursowe już w piątek (8 czerwca).

Nabór do przedszkoli zakończony

Biuro prezydenta; fot: eSerwis włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Nie przyjęto 129 dzieci spełniających kryteria. Należy jednak dodać, że ponad 700 miejsc przygotowano w placówkach niepublicznych, zatem wszystkie zainteresowane maluchy będą mogły uczęszczać do przedszkola - mówi wiceprezydent Przemysław Ślusarski.

Konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich

Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

altSzanowni Państwo ! Konsultanci Punktów Informacyjnych, w tym Lokalnego Punktu Informacyjnego Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu, nieodpłatnie udzielają odpowiedzi w formie konsultacji bezpośrednich na wstępne zapytania dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich.

OGŁOSZENIE

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

altDOTYCZY ZWROTU PODATKU AKCYZOWEGO ZAWARTEGO W CENIE OLEJU NAPĘDOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ ZA II PÓŁROCZE 2012 r.

Radni udzielili absolutorium prezydentowi

info Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Radni Rady Miejskiej dziś, tj. 27 czerwca udzielili Prezydentowi Grudziądza Robertowi Malinowskiemu absolutorium z tytułu wykonania budżetu na 2011 r. Za przyjęciem uchwały głosowało 13 radnych, 8 było przeciw.

Oferty na modernizację kamiennych ulic

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Otwarto koperty z ofertami na modernizację ulic o nawierzchni kamiennej. Do przetargu przystąpiło 5 firm. Najniższa cena, jaką zaproponowano wyniosła 361 329,22 zł, z kolei najwyższa - 477 712,05 zł.

Szansa na nowe przedszkola

Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

altZapraszamy wszystkich zainteresowanych utworzeniem nowych przedszkoli do składania wniosków o dofinansowanie. Projekty można składać od 16 maja 2012 r. od godz. 7.30 do 29 czerwca 2012 r. do godz. 12.00. Na realizację projektów wyłonionych w ramach konkursu przeznaczyliśmy 35 milionów zł.

Oferty na przebudowę Solidarności i Kasprowicza

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Oferty na przebudowę ulic Solidarności i Kasprowicza złożyło 8 firm. Najtańsza opiewa na kwotę 542 660,74 zł, najdroższa wynosi 775 499,58 zł. Złożone dokumenty spełniają wstępne wymogi formalne i zostały dopuszczone do dalszej procedury oceny.

Konkurs MPiPS: wspieranie rodziny i dziecka

Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

altMinister Pracy i Polityki Społecznej ogłosił konkurs na dofinansowanie w roku 2012 zadań w Programie „Świetlica – Dzieci – Praca” na rzecz wsparcia dziecka i rodziny w gminie. Oferty można składać w poszczególnych województwach do 30 marca 2012 r.