joomla templates top joomla templates template joomla

Zdrowie psychiczne seniorów

Biuro Prezydenta UM Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w miniony piątek, tj. 11 października odbyła się konferencja pn. „Zdrowie psychiczne u osób starszych”. Uczestniczyli w niej specjaliści: m.in. psychiatrzy, terapeuci i psycholodzy. Spotkanie zorganizowano w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. 

Apel, reagujmy na wandalizm!

Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W Grudziądzu jest ok. 240 przystanków autobusowych i tramwajowych, a od początku bieżącego roku wandale zniszczyli ok. 70 wiat. Łączny koszt naprawy uszkodzonych elementów wyniósł blisko 36 tys. zł. 

Zawody dla deskorolkarzy

info: Urząd Miasta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Urząd Miasta zaprasza na pierwsze w naszym mieście zawody deskorolkowe, które odbędą się na skateparku w niedzielę, 20 października.

Grudziądzkie Koło Przewodników wyróżnione

Magdalena Jaworska-Nizioł włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Koło Przewodników im. Józefa Błachnio w Grudziądzu otrzymało Honorową Odznakę „Za Zasługi dla Turystyki”. Wyróżnienie przyznawane przez Ministra Sportu i Turystyki wręczono podczas wojewódzkich obchodów Światowych Dni Turystyki w Osadzie Karbówko koło Elgiszewa. 

Rozstrzygnięto konkursy o komunikacji

Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Nagrody laureatom konkursu plastycznego „Autobusem, Tramwajem przez Grudziądz” i fotograficznego „Komunikacja miejska w obiektywie” wręczył dziś, tj. 4 października wiceprezydent Marek Sikora. 

Jubileusz CHRL

Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Wiceprezydent Marek Sikora w imieniu Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego uczestniczył wczoraj, tj. 26 września w obchodach 64-lecia powstania Chińskiej Republiki Ludowej i 55-lecia założenia Konsulatu Generalnego w Gdańsku. 

 

Pismo Sławomira Szymańskiego do Przewodniczącego RMG

info: Sławomir Szymański włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W Grudziądzu od niemal dwóch lat komisję rewizyjną tworzą tylko rajcy PO i współpracujący z nimi członkowie Wspólnego Grudziądza. Sławomir Szymański wystosował pismo do Przewodniczącego Rady miejskiej Grudziądza Arkadiusza Goszki w sprawie niereprezentowania przez członków klubu PiS/RdG w Komisji Rewizyjnej

Grudziądzki ROD „CHEMIK” wyróżniony

Magdalena Jaworska-Nizioł włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Rodzinny Ogród Działkowy „Chemik” z Grudziądza został wyróżniony przez Prezydium Krajowej Rady Polskiego Związku Działkowców. Dyplom wręczono działkowcom za „Działalność statutową” w 2013 r. 

Ruszyła budowa Wiślanej Trasy Rowerowej

Magdalena Jaworska-Nizioł włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Na wysokości jednostki wojskowej przy ul. Jagiellończyka rozpoczęła się budowa Wiślanej Trasy Rowerowej. Wykonawcą zadania o wartości blisko 5,5 mln zł jest firma SKANSKA. 

Święto latawca

Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Na lotnisku w Lisich Kątach wczoraj, tj. 6 października odbyły się Mistrzostwa Aeroklubu Nadwiślańskiego w konkurencji „latawca”. 

Zniknął budynek przebieralni

Magdalena Jaworska-Nizioł włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Wyburzono przebieralnię, pomieszczenie dla ratowników, magazyny i WC zlokalizowane bezpośrednio przy Plaży Miejskiej nad Jeziorem Rudnickim. Prace realizowane są w ramach unijnego projektu modernizacji ośrodka wypoczynkowego. 

Oferty na modernizację nawierzchni

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Otwarto koperty z ofertami na modernizację ulic o nawierzchni bitumicznej granicach administracyjnych miasta. Najwyższa, zaproponowana kwota to 352 828,06zł , najniższa - 298 897,63zł.

Dyżur prawnika z biura Rzecznika Praw Ofiar

Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

altSzanowni Państwo ! Kujawsko-pomorskie biuro rzecznika praw ofiar, utworzone przez samorząd województwa w 2000 roku, udziela pomocy prawnej i psychologicznej, podejmuje interwencje w instytucjach, z którymi muszą kontaktować się pokrzywdzeni
Szanowni Państwo !