joomla templates top joomla templates template joomla

Trzech dyrektorów otrzymało akty powierzenia stanowiska dyrektora placówki oświatowej w Grudziądzu

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski 29 sierpnia wręczył 3 osobom akty powierzenia stanowiska dyrektora placówki oświatowej. W spotkaniu udział wzięła także Naczelnik Wydziału Edukacji Sławomira Gajewska. Funkcję tę sprawować będą przez najbliższe 5 lat.

Marek Totleben utracił mandat radnego, zdecydował o tym Naczelny Sąd Administracyjny. Jego miejsce zajmie w sierpniu Eugeniusz Piasecki, były radny

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W lipcu Naczelny Sąd Administracyjny ostatecznie pozbawił mandatu radnego Marka Totlebena. Jego miejsce w Radzie Miejskiej Grudziądza zajmie Eugeniusz Piasecki, zaprzysiężenie już w sierpniu na najbliższej sesji Rady Miejskiej Grudziądza.

"Przejęcie części szpitala przez GIM wykonane". Piotr Jaskulski rezygnuje z kierowania Grudziądzkimi Inwestycjami Medycznymi

R.Ż/eSerwis.info; fot: Gerard Szukay/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Powody prywatne powodem odejście Piotra Jaskulskiego ze stanowiska prezesa Grudziądzkich Inwestycji Medycznych. Ale nie tylko … Piotr Jaskulski zrezygnował w poniedziałek z przewodniczenia spółce Grudziądzkie Inwestycje Medyczne w Grudziądzu. 

W Ratuszu zwiększyło się zatrudnienie. Od 3 lipca prezydent Robert Malinowski ma nowego doradcę ds. Szpitala została nim Katarzyna Młodecka

T.N/eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Katarzyna Młodecka wczoraj od 3 lipca pełni funkcję doradcy Prezydenta Grudziądza. W zakresie jej obowiązków leżeć będą przede wszystkim kwestie związane z finansami samorządu oraz Regionalnego Szpitala Specjalistycznego. 

Uroczyście podsumowano wyniki grudziądzkiego sportu szkolnego na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz międzyszkolnego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych

T.W./eSerwis.info; info/foto: Urząd Miejski, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W Urzędzie Miejskim 21 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie wyników grudziądzkiego sportu szkolnego na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim oraz międzyszkolnego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych. 

Robert Malinowski zdziwiony, o rezygnacji dowiedział się z prasy? "Nie ukrywam, że informacja o rezygnacji Piotra Jaskulskiego była dla mnie zaskoczeniem"

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezes Grudziądzkich Inwestycji Medycznych Piotr Jaskulski złożył na ręce Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego rezygnację z pełnionej funkcji. W piśmie adresowanym do Prezydenta Grudziądza podkreślił, że podjął taką decyzję z powodów osobistych. 

Utrudnienia w ruchu w Tarpnie. Ruch wahadłowy na Poniatowskiego, Krabinierów, Piłsudkiego, Sikorskiego i w obrębie Ronda Fieldorfa Nila

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Od wtorku 1 sierpnia rozpoczyna się remont nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 498 w ciągu ulic: Poniatowskiego - odcinek od Ronda Fieldorfa Nila do ul. Karabinierów, Karabinierów - od kanału Trynka do ul. Piłsudskiego oraz Piłsudskiego - od skrzyżowania z ul. Karabinierów do ul. Sikorskiego).

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubileaci odebrali gratulacje z rąk prezydenta Grudziądza w Urzędzie Stanu Cywilnego

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

10 par odebrało dziś, tj. 13 lipca z rąk Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość zorganizowano w Urzędzie Stanu Cywilnego. - To dla mnie niezwykły zaszczyt, że mogę Państwu osobiście pogratulować zdobytego wyróżnienia. 

Dotychczas piesi w trakcie imprez na Cytadeli musieli przeciskać się pomiędzy samochodami. Od teraz przespacerują sie nowym chodnikiem

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Od skrzyżowania ulicy: Jagiełły i Czwartaków do grudziądzkiej Cytadeli powstał nowy chodnik z płytek betonowych o wymiarach 35x35x5 cm. Trakt ma 350 mb. Ponadto wymieniono nawierzchnię peronów i płytek na chodniku przy ul. Jagiełły.

Kontrolerzy biletów przeszli szkolenie z technik walki. Będziesz chciał uciec nie okazując biletu, mogą sprowadzić cię "do parteru" i wezwać pomoc

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Policjanci grudziądzkiej komendy przeprowadzili szkolenie z zakresu technik samoobrony dla pracowników Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. W szkoleniu udział wzięło kilkunastu urzędników, którzy na co dzień odpowiadają za kontrolę biletów w środkach komunikacji miejskiej. 

Urzędnicy zrobili sobie "dodatkowe święto". W piątek Ratusz będzie nieczynny. Jednocześnie na zapytania o dostęp do informacji publicznej częstą odpowiedzią jest "brak czasu"

R.Ż./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Podobnie jak to miało miejsce 2 maja również 16 czerwca Urząd Miejski ma dodatkowy "dzień świąteczny". W tym dniu w Ratuszu nie złatwimy żadnej sprawy bo urzędnicy mają długi weekend. Kiedy jednak skierować zapytanie dotyczące informacji publicznej bardzo często Urząd tłumaczy się "koniecznoscią wykonania dodatkowej pracy" czyli jak mozna zrozumieć "brakiem czasu".