joomla templates top joomla templates template joomla

I ty możesz zostać Strażnikiem Miejskim. Jeżeli jesteś odporny na stres, zdecydowany, a jednocześnie życzliwy to jest to praca dla Ciebie

włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Straż Miejska poszukuje nowych Strażników. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać swoje kandudatury. Osoby zainteresowane pracą w strukturach tej formacji mogą składać cv. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 6 października. Poszukiwanych jest 3 aplikantów, czyli strażników.

Na osiedlu Strzemięcin w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego wyremontowano deptak

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Na osiedlu Strzemięcin w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego wyremontowano deptak zlokalizowany po wschodniej stronie budynków przy ul. Śniadeckich 26 i 28. W ramach przedsięwzięcia wykonano nakładkę bitumiczną składającą się z dwóch warstw - wyrównawczej i ścieralnej - na odcinku ok. 180 m - od ul. Śniadeckich do szczytu budynku mieszkalnego nr 28. 

Dwa projekty Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego oddano do użytku. Mieszkańcy mogą teraz korzystać z nowego kortu tenisowego i siłowni plenerowej

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Przy Szkole Podstawowej nr 4 oddano do użytku siłownię plenerową, która powstała w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Z kolei kilka dni wcześniej otwarto kort tenisowy przy Szkole Podstawowej nr 12. Łączna wartość tych zadań wyniosła blisko 200 tys. zł. 

Strażnicy Miejscy obchodzili swoje święto. 7 Strażników otrzymało wyższe stopnie zawodowe, a 8 wyróżniono

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W Urzędzie Miejskim 5 września odbyło się uroczyste spotkanie z okazji obchodów Dnia Straży Gminnej. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Poseł RP Tomasz Szymański, Prezydent Grudziądza Robert Malinowski, Komendant Miejski Policji Dariusz Knoff, a także przedstawiciele instytucji i jednostek m.in. Prokuratury Rejonowej i Zakładów Karnych, z którymi strażnicy miejscy współpracują. 

Marek Totleben utracił mandat radnego, zdecydował o tym Naczelny Sąd Administracyjny. Jego miejsce zajmie w sierpniu Eugeniusz Piasecki, były radny

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W lipcu Naczelny Sąd Administracyjny ostatecznie pozbawił mandatu radnego Marka Totlebena. Jego miejsce w Radzie Miejskiej Grudziądza zajmie Eugeniusz Piasecki, zaprzysiężenie już w sierpniu na najbliższej sesji Rady Miejskiej Grudziądza.

"Przejęcie części szpitala przez GIM wykonane". Piotr Jaskulski rezygnuje z kierowania Grudziądzkimi Inwestycjami Medycznymi

R.Ż/eSerwis.info; fot: Gerard Szukay/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Powody prywatne powodem odejście Piotra Jaskulskiego ze stanowiska prezesa Grudziądzkich Inwestycji Medycznych. Ale nie tylko … Piotr Jaskulski zrezygnował w poniedziałek z przewodniczenia spółce Grudziądzkie Inwestycje Medyczne w Grudziądzu. 

Stypendium w dziedzinie kultury i sztuki dla Agnieszki Piórkowskiej i Daniela Tomaszewskiego

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski wręczył stypendium w dziedzinie kultury i sztuki: Agnieszce Piórkowskiej i Danielowi Tomaszewskiemu. Spotkanie ze stypendystami zorganizowano dziś, tj. 20 września w Urzędzie Miejskim. - Cieszę się, że grudziądzanie pragną promować nasze miasto poprzez swoją działalność artystyczną. 

Trzech dyrektorów otrzymało akty powierzenia stanowiska dyrektora placówki oświatowej w Grudziądzu

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski 29 sierpnia wręczył 3 osobom akty powierzenia stanowiska dyrektora placówki oświatowej. W spotkaniu udział wzięła także Naczelnik Wydziału Edukacji Sławomira Gajewska. Funkcję tę sprawować będą przez najbliższe 5 lat.

Robert Malinowski zdziwiony, o rezygnacji dowiedział się z prasy? "Nie ukrywam, że informacja o rezygnacji Piotra Jaskulskiego była dla mnie zaskoczeniem"

włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Prezes Grudziądzkich Inwestycji Medycznych Piotr Jaskulski złożył na ręce Prezydenta Grudziądza Roberta Malinowskiego rezygnację z pełnionej funkcji. W piśmie adresowanym do Prezydenta Grudziądza podkreślił, że podjął taką decyzję z powodów osobistych. 

Utrudnienia w ruchu w Tarpnie. Ruch wahadłowy na Poniatowskiego, Krabinierów, Piłsudkiego, Sikorskiego i w obrębie Ronda Fieldorfa Nila

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: google włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Od wtorku 1 sierpnia rozpoczyna się remont nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 498 w ciągu ulic: Poniatowskiego - odcinek od Ronda Fieldorfa Nila do ul. Karabinierów, Karabinierów - od kanału Trynka do ul. Piłsudskiego oraz Piłsudskiego - od skrzyżowania z ul. Karabinierów do ul. Sikorskiego).