joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejny etap budowy hali sportowej na osiedlu Mniszek. Trwają prace wykończeniowe wnętrza budynku

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Wykonano już tynki wewnętrzne, ułożono instalację systemu nagłośnienia, ocieplono styropianem ściany zewnętrzne i osadzono zewnętrzną stolarkę okienną w hali sportowej na osiedlu Mniszek. Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz obiektu m.in. malarskie, ponadto układana jest instalacja wentylacji mechanicznej i płytki na posadzkach zaplecza oraz antresoli. 

Rozpoczyna się remont na ul. Jaskółczej. Częściowo zostanie rozebrana istniejącej nawierzchni jezdni, a nastepnie zostaną wykonane warstwy wyrównawcze

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Rozpoczęły się pierwsze prace związane z przebudową ul. Jaskółczej. Inwestycja polegać będzie na częściowej rozbiórce istniejącej nawierzchni jezdni, wykonaniu warstwy wyrównawczej wraz z poszerzeniami i nowymi poboczami. 

Trwają prace wykończeniowe hali sportowej w Mniszku. Planowany termin zakończenia inwestycji przypada na lipiec

info: Urząd Miejski, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Rozpoczął się kolejny etap prac na obiekcie hali sportowej przy ZSO nr 1 na osiedlu Mniszek. Do tej pory ułożono płyty warstwowe na dachu wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem. Przygotowano także podtynkową instalację elektryczną oraz instalację centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjną. 

Z nimi lepiej nie zadzierać! Kolejne Panie ukończyły kurs samoobrony w Grudziądzu

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Maista, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

29 kobiet wczoraj, tj. 8 marca odebrało certyfikat potwierdzający ukończenie kursu samoobrony. Projekt realizowała już po raz ósmy grudziądzka Straż Miejska. Z uczestniczkami przedsięwzięcia spotkał się Dariusz Draspa, założyciel i instruktor Grudziądzkiego Klubu Karate Shorin-Ryu, który prowadził zajęcia. 

Sprawdź jakie szkoły znikną, a jakie nowe powstaną. Nową sięć grudziądzkich szkół zaprezentowali radni PO. Zabrakło członków komisji i przewodniczącego

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Maista, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Projekty uchwał ws. dostosowania sieci szkół: podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do reformy oświatowej zaprezentował dziś, tj. 9 lutego na konferencji prasowej Prezydent Grudziądza Robert Malinowski oraz przedstawiciele Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej. 

Odbyły się XIII Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni w Grudziądzu

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

\W Zespole Szkół Ekonomicznych dziś, tj. 12 kwietnia odbyły się XIII Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni. Targi odwiedził Prezydent Grudziądza Robert Malinowski. Swoją ofertę zaprezentowało 35 placówek m.in. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy ..

Nowa Skarbniczka startowała już wcześniej na tą posadę. Wtedy prezydent zaproponował swoją kandydatkę mimo konkursu. Dzisiaj Małgorzata Sołtys "powraca do łask"

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej Grudziądza radni powołają nowego skarbnika miejskiego. Zostanie nią Małgorzata Sołtys, która w zeszłym roku już startowała w konkursie na te posadę. Wtedy prezydent odrzucił jej kandydaturę. 

Szpital „ucieka przed toporem komornika” jak mówią politycy? Miał oddać w styczniu 1,5 miliona GPP. Jest już luty, a całości pożyczki nie oddano. Skąd pieniądze?

R.Ż/eSerwis.info; fot: Gerard Szukay/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W grudniu zeszłego roku Regionalnemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu zabrakło pieniędzy na pensje dla personelu. Ratunkiem była pożyczka z Grudziądzkiego Parku Przemysłowego w wysokości 1,5 miliona złotych.