joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądz ma nowego Komendanta Straży Miejskiej. Został nim były wojskowy, zajmujący się rozpoznaniem, a w Grudziądzu ochroną informacji niejawnych. Ostatnie miejsce pracy to Sąd w Grudziądzu

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W piątek, 26 kwietnia Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski przedstawił na konferencji prasowej nowego Komendanta Straży Miejskiej w Grudziądzu. Konkurs na to stanowisko wygrał Mariusz Sędzicki, który zacznie pełnić swoje obowiązki od 7 maja.
 
 
Mariusz Sędzicki ma wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie edukacji administracyjno-politycznej, które zdobył w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie. 
 
 
Nowy komendant ukończył również Szkołę Chorążych dla Absolwentów Szkół Średnich w Toruniu i przez 20 lat pełnił czynną służbę wojskową,  m.in. w 8 batalionie dowodzenia w Koszalinie jako dowódca grupy rozpoznawczej. 
 
Przez długi czas związany był również z Wojskową Komendą Uzupełnień w Grudziądzu, gdzie zajmował się m.in. ochroną informacji niejawnych i jako chorąży był szefem kompanii. W ostatnim czasie Mariusz Sędzicki pełnił stanowisko sekretarza w Sądzie Rejonowym w Grudziądzu.