joomla templates top joomla templates template joomla

Kwarantanna w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu. Urzędnicy mieli bezpośredni kontakt z osobą zarażoną koronawirusem. Osoby z kontaktu i mające kontakt objęto izolacją

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

 
W miniony piątek kilku pracowników Urzędu Miejskiego, miało bezpośredni kontakt z osobą z zewnątrz zarażoną koronawirusem SARS-CoV-2. Osoby z kontaktu a także osoby które miały pośredni kontakt z osobą zarażoną zostały objęte izolacją.

Jak informuje Urząd Miejski w Grudziądzu w najbliższych dniach osoby mające kontakt z zakażonym koronawirusem zostaną poddane badaniu na obecność COVID-19. W chwili obecnej czują się dobrze, nie mają żadnych objawów choroby.
 
 
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników Urzędu Miejskiego oraz mieszkańców wdrożono dodatkowe procedury, m.in. ograniczony został kontakt bezpośredni między pracownikami poszczególnych wydziałów, część osób pracuje zdalnie.
 
Spotkania zaplanowane przez prezydenta, wiceprezydenta, sekretarza oraz skarbnika zostały odwołane – urzędnicy ponownie przechodzą na komunikację zdalną. W dalszym ciągu bezpośrednia obsługa mieszkańców jest ograniczona. Odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Biura Obsługi Interesanta lub zdalnie – telefonicznie, mailowo lub poprzez platformę ePUAP.
 
Urząd apeluje o tym, że epidemia koronawirusa SARS-CoV-2 nadal panuje. Należy chronić usta i nos w miejscach publicznych.