joomla templates top joomla templates template joomla

Miasto ma nowego Dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej, ponadto, w wyniku konkursu, nowym Rzecznikiem Prasowym w Urzędzie Miejskim została Beata Adwent

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Nowym Dyrektorem Wydziału Komunikacji Społecznej, wybranym w drodze awansu wewnętrznego, została Ewa Niewiadomska-Roman. Nowa Dyrektor Wydziału, jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, na którym ukończyła ekonomię, specjalność zarządzanie procesami innowacyjnymi i inwestycyjnymi. 
 
 
Przez kilkanaście lat prowadziła własną firmę, zajmującą się doradztwem w zakresie pozyskiwania środków na inwestycje. Od stycznia pełniła funkcję Kierownika Biura Prezydenta w Urzędzie Miejskim. 
 
 
Do zadań nowej komórki organizacyjnej Urzędu Miejskiego będzie należeć m.in.: 
 
- prowadzenie konsultacji społecznych;
- organizowanie spotkań Prezydenta i Wiceprezydenta z mieszkańcami;
- obsługa Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego;
- współpraca z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego;
- szeroko pojęta komunikacja z mieszkańcami;
 
Nowa Dyrektor swoją funkcję zacznie pełnić od 1 sierpnia. 
 
 
 
Ponadto, w wyniku konkursu przeprowadzonego 29 lipca, nowym Rzecznikiem Prasowym w Urzędzie Miejskim została Beata Adwent. Jest ona absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej specjalność public relations na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie studiów zdobywała wiedzę teoretyczną z zakresu szeroko pojętej komunikacji, działała w wolontariatach oraz inicjatywach społecznych. Od marca pracuje w Biurze Prasowym Urzędu Miejskiego.