joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądz uczestniczył w Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie w ramach projektu partnerskiego realizowanego z Województwem Kujawsko-Pomorskim pn. „Invest in Bit CITY 2

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

 
W minionym tygodniu w Sopocie odbyła się 10. edycja Forum Rynku Nieruchomości. Grudziądz reprezentowała Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Ewa Niewiadomska-Roman. 
 
Konferencja w Sopocie jest jednym z najbardziej prestiżowych spotkań uczestników polskiego rynku nieruchomości, zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele firm deweloperskich, pośredników finansowych, banków, firm budowlanych, biur architektonicznych, firm outsourcingowych i wielu innych. Forum Rynku Nieruchomości to nie tylko doskonała platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. To również okazja do spotkań ze wszystkimi uczestnikami w specjalnie wydzielonych strefach, znacznie ułatwiających nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych.
 
 
Konferencja nieruchomości w Sopocie była pierwszą zorganizowaną od chwili wybuchu pandemii COVID-19. Na konferencji pojawiło się około 330 osób. Organizatorzy spotkania zadbali o to, aby wszyscy uczestnicy czuli się komfortowo i bezpiecznie. 
 
W tym roku oprócz tradycyjnej wymiany doświadczeń na temat rynku nieruchomości, dyskutowano m. in. o skutkach pandemii dla rynku mieszkaniowego i komercyjnego, dla rynku handlowego, jak też dla firm logistycznych. Ponadto podejmowane były tematy związane z obiektami mieszanego przeznaczenia, zmianami na rynku materiałów dostępnych dla projektów budownictwa wielorodzinnego, czy też z upowszechnianiem się modelu home office.
 
Gmina-miasto Grudziądz uczestniczyła w Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie w ramach projektu partnerskiego realizowanego z Województwem Kujawsko-Pomorskim oraz miastami: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek pn. „Invest in Bit CITY 2. Promocja potencjału gospodarczego oraz promocja atrakcyjności inwestycyjnej miast prezydenckich województwa kujawsko-pomorskiego”. 
 
Grudziądz był reprezentowany przez p. Ewę Niewiadomską-Roman – Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. To były dwa wyjątkowe dni pełne interesujących paneli dyskusyjnych, ciekawych prezentacji i wymiany biznesowych doświadczeń, które dały możliwość promocji Grudziądza poprzez zaprezentowanie swojej oferty i zachęcenia potencjalnych inwestorów do zainwestowania w naszym mieście.