joomla templates top joomla templates template joomla

Nauczyciele otrzymali nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zakończenie wzniesiono toast szampanem ... bezalkoholowym

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl; video: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

 
W Urzędzie Miejskim w czwartek 12 października zorganizowano uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Prezydent Grudziądza Robert Malinowski wręczył nagrody 28 nauczycielom i dyrektorom oraz gratulacje osobom, które otrzymały Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Nagrodę Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej i Medale za Długoletnią Służbę.
 
W wydarzeniu udział wzięli także m.in. Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Goszka, Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miejskiej Joanna Iwanowska, radna Edyta Ogonowska, Przewodnicząca Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego Róża Lewandowska oraz  Naczelnik Wydziału Edukacji Sławomira Gajewska.  
 
 
 
- Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, by wyrazić naszą wdzięczność za Państwa codzienną pracę i oddanie, z jakim każdego dnia otwieracie przed dziećmi i młodzieżą świat, uczycie ich patriotyzmu, odpowiedzialności i radości z czerpania wiedzy. To dzięki Wam uczniowie otrzymują umiejętności, by odnaleźć się w zmieniającej rzeczywistości, walczyć o swoje ideały i wyrażać opinie. Życzę wszystkim nauczycielom, dyrektorom i pracownikom grudziądzkich placówek oświatowych niesłabnącej pasji i satysfakcji z wykonywania tego zawodu - mówił prezydent Robert Malinowski.
 
 
Nagrodę I stopnia przyznaną przez Prezydenta Grudziądza otrzymała w tym roku Małgorzata Ambrosius-Okońska -  nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych. Ponadto wyróżnienia otrzymali: 

Anna Hausman - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 12,
Rafał Piotr Chylewski - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 16,
Ewa Gawrział - dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących, 
Beata Sikorska - dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego,
Adam Szewczuk - dyrektor Zespołu Szkół Technicznych,
Rafał Szweda - dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
Dorota Meller-Murawska - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,
Ewa Szulc-Goławska - dyrektor Zespołu Placówek Młodzieżowych „Bursa”,
Mirela Deptuła - dyrektor Przedszkola Miejskiego „Mniszek”,
Maria Bonk - dyrektor Przedszkola Miejskiego „Tarpno”,
Iwona Sikorska - wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5,
Dorota Korzeniewska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8,
1Beata Podlewska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 9,
Aldona Linowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 12, 
Barbara Radoń-Jakim - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15,
Elżbieta Makowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 18,
Kinga Dąbrowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20, 
Anna Grembecka-Gębka - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących,
Sławomir Lipa - nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego, 
Piotr Pik - nauczyciel III Liceum Ogólnokształcącego,
Iwona Gagat - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych,
Beata Gruźlewska - nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, 
Justyna Wydrych - nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
Aleksandra Drozd-Piernik - nauczyciel Zespołu Szkół Rolniczych,
Piotr Słupski - nauczyciel Centrum Kształcenia Praktycznego,
Iwona Więcek - nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2,
Iwona Turek - wicedyrektor Przedszkola Miejskiego „Tarpno”. 
 
 
 
Ponadto Prezydent Grudziądza Robert Malinowski wręczył listy gratulacyjne osobom, które otrzymały inne nagrody w 2017 r. z  okazji Dnia Edukacji Narodowej: 
 
Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego:
 
- Joanna Pietrzak - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 16.
 
Nagroda Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty:
 
- Marlena Treichel - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 11,
- Anna Drozdowska - dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych,
- Waldemar Chyliński - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20. 
 
Medal Komisji Edukacji Narodowej:
 
- Maria Bieniek - nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 2,
- Ewa Rzepka - nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 2,
- Maria Szkudlarek - nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 3, 
- Ewa Umerska - nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 3, 
- Ewa Dziennik - nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 5,
- Paweł Górecki - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11,
- Halina Stodolska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11,
- Izabela Brak - nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 15,
- Dorota Rosińska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15,
- Michał Bruski - nauczyciel  Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Małgorzata Gembka - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Marzanna Kwiatkowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Dorota Lichnerowicz - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących, 
- Dorota Meller-Murawska - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
 
 
 
Medal Złoty za Długoletnią Służbę:
 
- Jolanta Guściora-Urban - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2,
- Beata Magiera - wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Janina Radomska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Małgorzata Han - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Aleksandra Tyszkiewicz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5,
- Mariola Jeschke - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5,
- Zofia Kuchta - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5,
- Ewa Łaszewska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5,
- Beata Rolewicz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11,
- Aneta Opyd - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Ilona Strzyżyńska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Maria Rynkowska - nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, 
- Dariusz Kamiński - pracownik Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, 
- Dariusz Kruger - pracownik Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
- Iwona Stanisławska - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych,
- Maria Bonk - dyrektor Przedszkola Miejskiego „Tarpno”,
- Aleksandra Lesiak - dyrektor Przedszkola Miejskiego „Lotnisko”,
- Bożena Jędrak - nauczyciel Przedszkola Miejskiego „Lotnisko”,
- Beata Onyszko - nauczyciel Przedszkola Miejskiego „Lotnisko”.
 
Medal Srebrny za Długoletnią Służbę:
 
- Justyna Wesołowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2, 
- Rafał Piotr Chylewski - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 16,
- Małgorzata Grabowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Katarzyna Grzegorczyk - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Beata Gruźlewska - nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
- Wojciech Gurbin - nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
- Barbara Rosińska - kierownik gospodarczy Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
- Tatiana Żebrowska - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych, 
- Agnieszka Moritz - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych, 
- Mirosław Dymiński - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych, 
- Małgorzata Janowska - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych. 
 
Brązowy Krzyż Zasługi:
 
- Elżbieta Więch-Przerwa - pracownik Szkoły Podstawowej Nr 16.
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież