joomla templates top joomla templates template joomla

"Nie pozwolę na obrażanie". Przewodniczący Rady Miejskiej Grudziądza Arkadiusz Goszka ostro do radnego Pawła Napolskiego

R.Ż/eSerwis.info; video/fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Po słowach radnego Pawła Napolskiego Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Goszka „odebrał mu głos” i nie pozwolił na dalsze jego zdaniem obrażanie radnych.

- "Nie pozwolę obrażać" - zareagował stanowczo Przewodniczący Rady Miejskiej Grudziądza Arkadiusz Goszka i zgłosił zamknięcie dyskusji po słowach jakie padły z ust radnego Platformy Obywatelskiej Pawła Napolskiego. 

Reakcja Przewodniczącego była gwałtowna i natychmiastowa, kiedy radny Paweł Napolski zaczął obrażać na sesji radnych Prawa i Sprawiedliwości mówiąc, że są zacofani (..) . Radny nazywał już innych "kretynami", kierował uszczypliwe słowa w kierunku radnych opozycji, ale również w stosnku do radnych PO np: Krystyny Nowak podczas dyskusji o zezwoleniu spożywania alkoholu nad Wisłą, czemu była przeciwna. Wcześnie radny kierował również obraźliwe - zdaniem radnych - słowa w stosunku chociaż by do radnego Glamowskiego czy Gurbina, Wiśniewskiego, Kosińskiego, a także innych radnych - o czym się wypowiadali sami zainteresowani.

- "To świadczy o nas, jeżeli zaczynamy się obrażać (..) Wyborcy dadzą nam świadectwo już niedługo" - mówił na zakończenie Przewodniczący Arkadiusz Goszka.