joomla templates top joomla templates template joomla

Nowe ciekawe miejsce na spędzenie czasu dzieci z rodzicami. Otwarto strefę gier edukacyjno-ruchowych na dziedzińcu przy Szkole Podstawowej nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu

info: Grudziądz, Urząd Miasta włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

W piątek o godzinie 12:00 nastąpi uroczyste otwarcie strefy gier edukacyjno-ruchowych na dziedzińcu przy Szkole Podstawowej nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu. Wnioskodawcą projektu zrealizowanego w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego była Pani Bożena Utracka – nauczyciel placówki.
 
 
rudziądzki Budżet Obywatelski to kwota zarezerwowana w budżecie miasta na realizację zadań własnych gminy i powiatu, wskazanych przez mieszkańców. Przedmiotem projektu może być wyłącznie zadanie rozumiane jako całość i musi być możliwe do realizacji w czasie roku budżetowego edycji.
 
 
Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności przy Szkole Podstawowej nr 12 powstała ogrodzona strefa gier edukacyjno – ruchowych z miasteczkiem ruchu drogowego oraz elementami do gier ruchowych. Wykonanie projektu umożliwiło wykorzystanie w pełni potencjału miejsca - i co najważniejsze - wzrósł poziom bezpieczeństwa osób korzystających z placu. Projekt powstał w ramach GBO 2019. Wartość inwestycji wyniosła 119 997,36 zł.
 
 
 
Natomiast w poniedziałek, 16 września, rozpoczyna się głosowanie na Grudziądzki Budżet Obywatelski 2020. Mieszkańcy Grudziądza będą mogli oddawać swoje głosy do 29.09.2019 r. W tym roku wyznaczono trzy punkty do głosowania:
 
- Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, ul. Strażacka 1
- Biuro Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego, ul. Ratuszowa 1
- Punkt Sprzedaży Biletów, Centrum Handlowe ALFA, ul. Chełmińska 4