joomla templates top joomla templates template joomla

Od czwartku wdrożony zostaje pierwszy etap otwierania Urzędu Miejskiego dla mieszkańców. Uruchomiona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów w kilku punktach samorządu, z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa

info: UM/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

 
Mając na celu potrzeby mieszkańców prezydent Grudziądza podjął decyzję o reorganizacji pracy Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Od 7 maja, w części puktów, zostanie uruchomiona bezpośrednia obsługa interesantów. Wprowadzona zostaje również możliwość płatności kartą w kasach Ratusza.
 
Od czwartku, 7 maja, wdrożony zostaje pierwszy etap otwierania Urzędu Miejskiego dla mieszkańców. Uruchomiona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów w kilku punktach samorządu, z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. 
 
 
Biuro Obsługi Interesantów oraz Kasy w ograniczonym zakresie zaczynają działać budynkach przy ul. Ratuszowej oraz ul. Mickiewicza. Kasy będą czynne w godzinach od poniedziałku do czwartku 7.30-13.00, a w piątki od 7.00 do 12.00. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i w trosce o ich bezpieczeństwo, w kasach zostały wprowadzone terminale płatnicze.
 
W budynku Urzędu Stanu Cywilnego zostanie otwarty dodatkowy punkt przyjmowania dokumentów wyłącznie dotyczących Wydziału Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na konkretny termin (56 45 10 414, 56 45 10 402). Punkt będzie się znajdował przy wejściu głównym od strony Poczty Polskiej.
 
Jednocześnie informujemy, że ponownie będą udzielane śluby. Podczas ceremonii będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 9 osób (bez urzędnika USC). Należy pamiętać o obowiązku zakrycia ust i nosa oraz ubrania rękawiczek w czasie ceremonii.
 
Po przerwie związanej z panującą epidemią zostają otwarte punkty sprzedaży biletów komunikacji miejskiej w Centrum Handlowym „Alfa” (od 9:00 do 17:00) oraz przy ul. Legionów (od 7:00 do 15:00).