joomla templates top joomla templates template joomla

"Przejęcie części szpitala przez GIM wykonane". Piotr Jaskulski rezygnuje z kierowania Grudziądzkimi Inwestycjami Medycznymi

R.Ż/eSerwis.info; fot: Gerard Szukay/eReporter24.pl.

 
Powody prywatne powodem odejście Piotra Jaskulskiego ze stanowiska prezesa Grudziądzkich Inwestycji Medycznych. Ale nie tylko …
 
Piotr Jaskulski zrezygnował w poniedziałek z przewodniczenia spółce Grudziądzkie Inwestycje Medyczne w Grudziądzu. 
 
Jako powód odejścia ze stanowiska podał sprawy prywatne, podkreślając jednak, że nie był to jedyny powód. Jakie były inne tajemnicze powody? Według prezesa - o czym możemy przeczytać w wypowiedzi dla Gazety Pomorskiej:
 
- główne zadanie przeprowadzenie spółki GIM przez transakcję przejęcia części szpitala zostało wykonane -
 
przy czym słowo przejęcie nie kojarzy sie zbyt dobrze.
 
Do zadań Grudziądzkich Inwestycji Medycznych należy wspieranie działalności Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu, w zakresie realizacji inwestycji, zapewnienia i organizacji ich finansowania oraz pośredniczenia w tym finansowaniu.
 
Jednym z głównych zadań ostatnich miesiecy było „wyprowadzenie” długów ze szpitala do GIMu, dzięki czemu zmniejszyło się zadłużenie Szpitala, ale jednocześnie wzrosło zadłużenie GIMu, a także "przejęcie części szpitala" przez tę spółkę.
 
Nie ma aktualnie informacji kto zajmie miejsce byłego prezesa. 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież