joomla templates top joomla templates template joomla

Prezydent Maciej Glamowski kontynuuje spotkania z mieszkańcami grudziądzkich osiedli. Pierwsze ze spotkań w Nowym Roku odbędzie się na osiedlu Kuntersztyn

info: UM, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

Osiedle Lotnisko, Rządz, Owczarki, Strzemięcin oraz Chełmińskie. Na tych osiedlach w ubiegłym roku odbyły się spotkania Macieja Glamowskiego z mieszkańcami. Cykl swoich spotkań Prezydent rozpoczął w czerwcu. Po Nowym Roku zaplanowano kolejne. Pierwsze z nich odbędzie się na osiedlu Kuntersztyn.
 
 
Każde z dotychczasowych spotkań cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Było okazją do wymiany poglądów, zgłaszania spraw, które wymagają interwencji i zainteresowania ze strony Urzędu Miejskiego. Chcę być blisko mieszkańców i odpowiadać na ich potrzeby. Stąd też pomysł, aby powrócić do bezpośrednich spotkań - zapewnia prezydent Glamowski.
 
 
Mieszkańcy w trakcie spotkania mają możliwość porozmawiać zarówno z Prezydentem jak i pracownikami Urzędu czy spółek miejskich.
 
Najbliższe spotkanie na osiedlu Kuntersztyn odbędzie się 15 stycznia o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Kochanowskiego 19. Serdecznie zapraszamy!