joomla templates top joomla templates template joomla

W obrębie Strefy Płatnego Parkowania na Starym Mieście w Grudziądzu zamontowano pierwszą tablicę w ramach Systemu Informacji Parkingowej

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

 
Zamontowano pierwszą tablicę w ramach Systemu Informacji Parkingowej. Urządzenie stanęło przy wjeździe na Plac Niepodległości.
 
Uruchomienie Systemu polegającego na kontroli zajętości stanowisk parkingowych z wykorzystaniem czujników jest elementem zadania pn. „Zorganizowanie i prowadzenie obsługi płatnych niestrzeżonych parkingów dla pojazdów samochodowych na terenie miasta Grudziądza w ustalonej przez Radę Miejską w Grudziądzu Strefie Płatnego Parkowania”.
 
 
 
Usługę dla miasta realizuje City Parking Group.
 
Warto dodać, że wszystkie elektroniczne tablice pojawią się na terenie Starego Miasta do końca grudnia br. Następnie Zarząd Dróg Miejskich wraz z wykonawcą zadania prowadzić będzie testy urządzeń.
 
 
 

Komentarze  

+2 # Marcin 2017-11-28 15:13
By mogli zrobić bezpłatny lepiej a nie wszędzie kasa. Mam rodzinę przy Rynku to musze zostawiać samochód przy Wiśle lub na Intermarsche bo wszędzie płatne a nie mam zamiaru za 4h płacić 20 zł. Wolę dzieciakowi coś kupić szczególnie że jestem tam często. Teraz to nawet przy kauflandzie tylko na moment można za darmo parkować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Ala 2017-11-28 11:13
Była haha świetnie się komponuje tą tablicą z tymi dziurami w jezdni...to taki symbol rządzącego w naszym mieście układu!!!! Ktoś znowu zarobił....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować