joomla templates top joomla templates template joomla

To musiała być "bardzo szorstka przyjaźń". Prezydent zdziwiony i zaskoczony konferencją prasową zapowiadaną przez Szpital, o której nie został poinformowany

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

O planowanej przez aktualne władze Szpitala konferencji prasowej dotyczącej wyniku finansowego placówki za rok 2018 Prezydent Maciej Glamowski dowiedział się na innej konferencji prasowej od dziennikarzy.
 
 
Można było zauważyć zdziwienie na twarzy Prezydenta Macieja Glamowskiego, kiedy dowiedział się o zapowiedzianej przez władze Szpitala konferencji prasowej, na której ma być przekazana informacja o ostatecznej wysokości straty za rok 2018 placówki. Z informacji jakie się pojawiły ma ona być znacznie mniejsza niż początkowo zakładano - aż około 18 milionów.
 
 
Do tej pory podawane były różne kwoty nawet rzędu 50 milionów, nie do końca można było uzyskać ostateczną informację, wiedzy na ten temat nie posiadał nawet sam Prezydent.
 
- „Widzicie Państwo jak wygląda aktualna współpraca z kierownictwem Szpitala” - skomentował sprawę Prezydent Maciej Glamowski.
 
W podobnym tonie Prezydent „skarżył się” już wcześniej na jakość i szybkość pozyskiwanych informacji do Szpitala. Jak twierdził musi oczekiwać dłuższy czas na dane, o które prosi, a dodatkowo nie do końca znane są chociażby strata Szpitala. 
 
Od najbliższego poniedziałku pełniącego obowiązki Dyrektora Szpitala Jarosława Borynia zastąpi wybrany w konkursie Piotr Drzymalski.