joomla templates top joomla templates template joomla

To nie było łatwe zadanie w mieście, gdzie z trudem można znaleźć nauczyciela, który nie strajkuje

R.Ż/eSerwis.info; info facebook/Szymon Gurbin włącz . Opublikowano w Grudziądz samorząd

„Udało się! Właśnie rozpoczęły się egzaminy we wszystkich grudziądzkich szkołach – tak z ran poinformował wiceprezydent Grudziądza Szymon Gurbin. Nie wszystkim to się jednak spodobało. 
 
 
Jak mocno dzieli obecny strajk nauczycieli, rodziców, a nawet urzędników przekonał się sam wiceprezydent Szymon Gurbin, który poinformował na sowim profilu, że wykonał powierzone mu przez wyborców zadanie, a więc zapewnił dzieciom mieszkańców Grudziądza przeprowadzenie egzaminów w szkołach, które objęte są akcją strajkową. 
 
 
 -  „Sytuacja była ekstremalnie trudna. Największym wyzwaniem było skompletowanie składów komisji egzaminacyjnych w SP21 na Lotnisku” - informował w komunikacie wiceprezydent. 
 
i dodał.
 
- „Od bladego świtu w sekretariacie dyrektora Adama Przybylaka, razem z sekretarzem Andrzejem Cherkiem i z telefonami rozpalonymi do czerwoności szukaliśmy osób z odpowiednimi kwalifikacjami. Brakowało 16. O godz. 9.00 uczniowie siedzieli w ławkach” -
 
Nie wszystkim się spodobała gotowość miasta do przeprowadzenia egzaminów, „posypały się” negatywne komentarze, ale nie tylko bo również pozytywne wypowiedzi i podziękowania.
 
- „ Wielki ukłon dla Dyrekcji. Dobro dzieci najważniejsze” - 
 
 
Odpowiedź prezydenta na tego typu zaczepki była jednak nastepująca:
 
- „Moim zadaniem, jako przedstawiciela organu prowadzącego placówki oświatowe w Grudziądzu, jest zapewnienie dzieciom możliwie najlepszej opieki” -